Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN

Bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom na start dla gracz pakiet powitalny, w którym to można otrzymać bonus nawet do 500 PLN. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty.

500 PLN w nowej promocji bukmachera PZBuk

500 PLN w nowej promocji bukmachera PZBuk

Ta akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera PzBuk.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to dokonanie rejestracji konta. Nalezy tego dokonać na stronie www.pzbuk.pl. Proces zakładania konta nie jest skomplikowany oraz nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

PZBuk jaki kod promocyjny na start?

Istotne jest to, żeby w formularzu rejestracyjnym dokonać dwóch czynności: wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE oraz zaznaczenie opcji aktywacji bonusu powitalnego. Warto jest wiedzieć, że później już gracz nie będzie miał okazji, aby tego dokonać.

betfan darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji musi dokonać już jedynie pierwszej wpłaty, która jest objęta promocja. Bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu, np. przy wpłacie za 400 PLN, drugie tyle trafi na konto typera w formie środków bonusowych.

Każdy użytkownik w ramach tej akcji maksymalnie może otrzymać 500 PLN.

Poza tym bukmacher PZBuk oferuje swoim typerom szereg innych ciekawych promocji, w których to można liczyć na większe wygrane jak chociażby „happy hours”, „komborakieta” czy też „kombodoładowanie”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button