Bonus 500 PLN dla graczy Forbet!

Bukmacher legalny Forbet daje swoim graczom specjalny bonus w wysokości 500 PLN. Aby go odebrać, wystarczy dokonać wpłaty na konto!

Bonus 500 PLN dla graczy Forbet!
Bonus 500 PLN dla graczy Forbet!

Bonus Forbet 2019

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 9 stycznia. Nie musisz się do niej zapisywać, gdyż kwalifikują się wszyscy, którzy posiadają konto w Forbet i odebrali już specjalny bonus powitalny.

Minimalna wpłata brana pod uwagę przez organizatora to 20 PLN. Jedno konto może być maksymalnie doładowane kwotą 500 PLN – środki przyznawane są automatycznie.

Bonus to 50% wartości pierwszego depozytu złożonego w dniu 9 stycznia. Jeżeli wpłacisz 100 PLN, odbierzesz 50 PLN ekstra i tak dalej, i tak dalej.

Forbet promocje dla graczy

Liczy się jedynie depozyt numer jeden. W przypadku dwóch wpłat środki nie kumulują się, a więc warto jest 9 stycznia od razu zdeponować najwięcej jak się da!

Forbet kod promocyjny nie jest wymagany do odebrania doładowania konta, ale jeżeli jeszcze nie jesteś osobą zarejestrowaną u tego bukmachera, warto, byś wziął pod uwagę wykorzystanie hasła bonusowego!

Pieniądze otrzymane w promocji trzeba obrócić przed zleceniem wypłaty. Szczegóły na ten temat znajdują się w regulaminie, który udostępniony jest każdemu, kto odwiedza portal Forbet.

Nie masz konta bukmacherskiego? Założysz je na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button