Jak skutecznie obstawiać zakłady sportowe?

Wśród znajomych najlepiej znasz się na sporcie? Kiedy wspólnie oglądacie mecze, to zazwyczaj tylko Ty jesteś w stanie przewidzieć, kto wygra lub ile padnie bramek w ostatecznym rozrachunku? Granie „na sucho”, a w prawdziwym podmiocie hazardowym to jednak zupełnie co innego. W tym drugim przypadku dochodzi m.in. o wiele większa presja itd. Jakie wskazówki warto stosować, aby i tak osiągać dobre rezultaty, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące?

Wyniki zależą od wysokości kursów

Tak naprawdę to, czy będziesz zadowolony ze swojej gry zależy m.in. od tego zagadnienia. Warto zatem na nie zwrócić uwagę już w czasie wstępnej selekcji. Dobrze byłoby zdecydować się na takie podmioty hazardowe, które są nie tylko legalne. Oczywiście, ta sprawa jest tutaj zdecydowanie najważniejsza. Warto to zatem dokładnie zweryfikować. Dodatkowo należy porównać oferowane kursy itp. Służą w tym celu m.in. profesjonalne porównywarki. Dzięki temu dowiesz się, gdzie np. notowania na spotkania angielskiej Premier League (którą najbardziej się interesujesz) są najlepsze. Nawet niewielkie różnice w dłuższej perspektywie czasu mają kolosalne znaczenie. Nie warto zatem odpuszczać tego tematu. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że różnica pomiędzy kursami np. 1,60 i 1,65 nie jest spora. Jeśli jednak planujesz dłuższe granie, to zawsze warto obstawiać ten drugi wariant. Dlatego skuteczne granie jest zależne m.in. od odpowiedniej selekcji legalnego podmiotu hazardowego, który oferuje znakomite kursy na rozmaite sporty.

Jak analizować poszczególne wydarzenia sportowe?

Zawodowcy poświęcają się bukmacherce praktycznie w całości. Chodzi o to, że nie mają innej pracy. Okazuje się bowiem, że dokładna analiza jest czasochłonna. Generalnie warto skupić się tutaj na jakości, a nie na ilości. Wybierz zatem jeden typ i postaraj się go dokładnie przeanalizować. Od deski do deski. Bukmacher ETOTO (który jest swoją drogą bardzo polecany ze względu na legalne działanie i właśnie wysokie kursy) zapewnia uniwersalne usługi. Możesz zatem swobodnie obstawiać tam rozmaite sporty. Warto zaś zdecydować się tylko na konkretne rozgrywki i tego się trzymać. Jak na co dzień interesujesz się zatem przede wszystkim Premier League, to warto skoncentrować się na tej właśnie branży. Potem szczegółowo analizuj każde wydarzenie.

Musisz sprawdzać sprawy podstawowe oraz dodatkowe. Np. analiza meczu polega na sprawdzeniu ostatnich wyników. W roli gospodarza oraz gościa. Poza tym trzeba zweryfikować pozycje w tabelach oraz ewentualne absencje. Dobrze byłoby dowiedzieć się też, jaka jest np. sytuacja wokół konkretnego klubu. Jeśli np. zawodnicy nie dogadują się z trenerem, to mogą zagrać przeciwko niemu (na jego zwolnienie) itp. Im więcej takich detali weźmiesz pod uwagę, tym dla Ciebie lepiej w kontekście obstawiania.

Dlaczego coraz więcej osób typuje single?

Bo to na pewno mniej czasochłonne. Poza tym można naprawdę dokładnie „prześwietlić” konkretne wydarzenie. Im zaś mniej typów na kuponach, tym większe szanse na zanotowanie wiktorii.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button