William Hill powrót do Polski w 2020?

Jeszcze przed końcem starego roku gracze pytają się, czy możliwy jest powrót do Polski William Hill w 2020 roku. Podajemy wam najświeższe informacje na ten temat!

William Hill powrót do Polski w 2020?
William Hill powrót do Polski w 2020?

William Hill Polska

Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 William Hill zaprzestał działalności na terytorium naszego kraju. Odbiło się to głównie na graczach, którzy do tej pory nie mogą rejestrować się u tego bukmachera, a także obstawiać w nim zakładów.

Obstawianie William Hill w Polsce prawdopodobnie w roku 2020 także nie będzie możliwe, ponieważ firma na chwilę obecną nie planuje powrotu. Na pewno nie jest to dobra wiadomość, chociaż trzeba przyznać, że w ostatnim czasie i tak przybywa nam legalnych firm bukmacherskich (np. Ewinner).

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

William Hill pl licencja 2020

Do Ministerstwa Finansów nie wpłynęła żadna dokumentacja licencyjna od William Hill. Marka prawdopodobnie całkowicie zrezygnowała z polskiego rynku i w najbliższym czasie nie planuje zmieniać polityki w tej sprawie. Oczywiście, wszystko może zmienić się z dnia na dzień lub po przyjęciu korzystnej poprawki do ustawy.

Licencja William Hill 2019 to na pewno marzenie wielu graczy, jednak prawda jest taka, że taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny. Pozostaje nam tylko czekać, jakie firmy z zagranicy „uderzą” do Polski i czy przypadkiem nie zmotywuje to innych do podobnych działań.

Kiedy William Hill wróci do Polski?

Bukmacher William Hill jest marką, której szczególnie przedstawiać nikomu nie trzeba. Problem w tym, że nie jest ona w naszym kraju legalna, a to oznacza, iż nie można stawiać na niej kuponów, korzystać z bonusów i tym podobnych.

William Hill Polska 2020
William Hill Polska 2020

William Hill Polska w roku 2020 na pewno byłby znakomitą niespodzianką dla typerów z naszego kraju. Problem w tym, iż na ten moment nic nie wskazuje na to, by ten bukmacher chciał walczyć o wyjście z szarej strefy.

Polska strona William Hill nadal jest dostępna, ale oficjalnie korzystać z niej mogą tylko polskojęzyczni gracze korzystający ze strony w krajach takich jak chociażby Wielka Brytania.

William Hill rejestracja w Polsce

Kiedy wchodzimy na oficjalną stronę internetową bukmachera William Hill, wszystko wydaje się zupełnie normalne. Nie do końca to jednak prawda.

Na ten moment nie można u tego bukmachera dokonać rejestracji konta, a to oznacza, że gracze z Polski zostali całkowicie wykluczeni z oferty William Hill.

Rejestracja w William Hill nie tylko nie jest dostępna, ale też nie jest legalna. Wszystko to pokazuje, że WH Polska prawdopodobnie szybko nie zostanie ogłoszone, a już nikłe są szanse na to, by miało to nastąpić w roku 2020.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button