William Hill powrót do Polski w 2019?

Jeszcze przed końcem starego roku gracze pytają się, czy możliwy jest powrót do Polski William Hill w 2019 roku. Podajemy wam najświeższe informacje na ten temat!

William Hill powrót do Polski w 2019?
William Hill powrót do Polski w 2019?

Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 William Hill zaprzestał działalności na terytorium naszego kraju. Odbiło się to głównie na graczach, którzy do tej pory nie mogą rejestrować się u tego bukmachera, a także obstawiać w nim zakładów.

Obstawianie William Hill w Polsce prawdopodobnie w roku 2019 także nie będzie możliwe, ponieważ firma na chwilę obecną nie planuje powrotu. Na pewno nie jest to dobra wiadomość, chociaż trzeba przyznać, że w ostatnim czasie i tak przybywa nam legalnych firm bukmacherskich (np. Ewinner).

Aktualny kod bonusowy Fortuna: BETONLINE

Do Ministerstwa Finansów nie wpłynęła żadna dokumentacja licencyjna od William Hill. Marka prawdopodobnie całkowicie zrezygnowała z polskiego rynku i w najbliższym czasie nie planuje zmieniać polityki w tej sprawie. Oczywiście, wszystko może zmienić się z dnia na dzień lub po przyjęciu korzystnej poprawki do ustawy.

Licencja William Hill 2019 to na pewno marzenie wielu graczy, jednak prawda jest taka, że taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny. Pozostaje nam tylko czekać, jakie firmy z zagranicy „uderzą” do Polski i czy przypadkiem nie zmotywuje to innych do podobnych działań.

Chcesz obstawiać legalnie? To żaden problem! Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie www.Etoto.pl! Proste, prawda? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Related Articles

Dodaj komentarz

W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 500 PLN. Kod promocyjny: KOD500
Close
Close