Bukmacher STS przez internet – co warto o nim wiedzieć?

Firma bukmacherska STS jest dobrze znana, ale nie każdy typer miał jeszcze okazję grać przez internet. Co trzeba wiedzieć przed zagraniem pierwszego zakładu?

Bukmacher STS przez internet - co warto o nim wiedzieć?
Bukmacher STS przez internet – co warto o nim wiedzieć?

Bukmacher STS to legalna marka w Polsce!

W internecie cały czas pełno jest reklam stron bukmacherskich, które nie działają zgodnie z polskimi przepisami. Gracze nie są początkowo tego świadomi, a tymczasem obstawianie meczów w takich miejscach może się dla nich fatalnie skończyć. Na szczęście, nie dotyczy to STS, który posiada wszystkie zgody Ministerstwa Finansów niezbędne do wykonywania działalności.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Strona internetowa www.STS.pl działa zgodnie z przepisami, a więc nie trzeba martwić się o to, że wpędzi nas w kłopoty natury prawnej. Jednocześnie warto wspomnieć, że w portalu legalne są zakłady, promocje i nawet karty takie jak poker czy wojna online!

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy na start dostaje od STS bonus bez depozytu

Aby grać w STS przez internet potrzebne jest konto typerskie. Wiele osób boi się rejestracji, ale nie ma w niej nic skomplikowanego, dzięki czemu wszystko jest łatwe do zrozumienia nawet dla bukmacherskiego laika.

Dobra wiadomość jest taka, że na www.STS.pl można skorzystać z bonusu bez depozytu, czyli premii, która otrzymywana jest bez wpłacania chociażby złotówki na konto. Aby odebrać prezent, należy wpisać kod promocyjnyBETONLINE” – zapewnia on otrzymanie 29 PLN.

W STS można oglądać mecze online za darmo

W ofercie bukmachera STS znajdziemy zakłady na żywo umożliwiające granie typów w trakcie trwania meczów. Dla wielu typerów to główne narzędzie do zarabiania i trzeba przyznać, że sporo osób uważa, iż zakłady pre-match odchodzą do lamusa.

Podczas obstawiania live na stronie www.STS.pl można oglądać transmisje z wielu spotkań piłkarskich, tenisowych, a nawet koszykarskich czy hokejowych. W ofercie bukmachera znajdziemy streamy chociażby z Bundesligi, Serie A czy hiszpańskiej ekstraklasy, w której występują FC Barcelona oraz Real Madryt.

Tak ogląda się mecze w STS. Zobacz wideo:

W STS jest wiele promocji, a grać można nawet na telefonie!

Nowoczesny bukmacher internetowy to już nie tylko możliwość zawierania zakładów na komputerze czy laptopie. Strona www.STS.pl udostępniona jest także w wersji mobilnej, a posiadacze smartfonów mogą za darmo pobrać dedykowaną aplikację z pełną ofertę zakładów.

Każda osoba zarejestrowana w STS ma możliwość stawiania zakładów mobilnych oraz korzystania z promocji, które pozwalają zdobyć bonusy bez depozytu, freebety, doładowania wygranych czy premie za wpłaty!

Na łamach naszego portalu staramy się informować na bieżąco o wszystkich istotnych akcjach bonusowych organizowanych przez STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550