Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.

Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z E-sportu. Jeżeli zawarty kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu połowy stawki. Maksymalnie będzie to kwota 100 PLN.

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy. którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Jednak należy pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba się do niej zgłosić poprzez zapisanie się na stronie bukmachera Etoto. Warto jest pamiętać, że należy się do tej akcji zapisać przez zagraniem kuponu.

Promocja dostępna jest od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli 23:59. I na przestrzeni jednego tygodnia można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Kupon, aby był brany pod uwagę w tej promocji musiał spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z esportu
  • stawka minimalna kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN
  • Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.06

Gracz, który zawarł kupon i spełnia on powyzsze warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany to może liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Zwrot trafi a konto gracza w formie środków bonusowych, a będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.20. Natomiast kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button