Do wygrania nagrody dla najlepszych typerów KSW 49

W sobotę 18 maja o godz. 19:00 rozpocznie się gala KSW 49, gdzie to o pas Mistrzowski powalczą takie gwiazdy jak Materla czy Kaszubowski. Z okazji tego wydarzenia bukmachera Fortuna przewidział promocje, w której to nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów.

Jak wygląda odbieranie bonusu powitalnego?
Nagrody do wygrania na KSW 49 od Fortuny

Nagrody do wygrania na KSW 49 od Fortuny9

W tej promocji może udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał on co najmniej jednego depozytu.

Ta akcja promocyjna dostępna jest do dnia 18 maja – sobota do godz. 19:00, czyli momentu rozpoczęcia gali KSW 49. W tej promocji biorą udział kuponu zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera oraz strony internetowej.

Wystarczy dokonać zawarcia kuponu SOLO lub AKO z minimum jednym spotkaniem z oferty bukmachera na galę KSW 49. Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale w akcji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

etoto bonus za darmo kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus za darmo kod promocyjny „BETONLINE”

Podczas gali KSW 49 na pewno emocji nie zabraknie. Ponieważ zobaczymy w akcji chociażby Materlę oraz Kaszubowskiego, którzy stoczą swoje walki o pas wagi ciężkiej i półciężkiej. Jednak to nie wszystko!

Bukmacher nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów, których kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego zostanie rozliczony jako wygrany oraz o najwyższym kursie całkowitym. Podział graczy wygląda następująco:

  • Gracze od 1 do 5 do do sieci Media Markt o wartości 500 PLN
  • Gracze z miejsc 6-10 bon o wartości 200 PLN na konto gracza

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button