Polska – Kolumbia bonusy legalnych bukmacherów

W związku z pierwszym spotkaniem podczas Mistrzostw Świata U20 w piłce nożnej Polaków z Kolumbią bukmacher TOTALbet przeprowadza promocję, w której to rozdaje bonusy za bramki podopiecznych Jacka Magiery w czwartkowym spotkaniu.


Promocje od Polskich bukmacherów na mecz Polska – Kolumbia

Promocje od Polskich bukmacherów na mecz Polska – Kolumbia

Porcja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja dostępna jest dla graczy do godziny 23 maja do godz. 20:30, czyli do momentu rozpoczęcia się pojedynku Polski z Kolumbią w ramach Mistrzostw Świata U20.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze ja i wielozdarzeniowe, ale muszą na nich znajdować się obowiązkowo typ „1 x 2”, czyli na zwycięstwo gospodarzy/gości bądź remis pojedynki Polski z Kolumbią.

Zdarzenia na kuponie mogą pochodzić jedynie z oferty przedmeczowej, a wszystkie zdarzenia na kuponie mogą zostać rozliczone do 24 maja do godziny 02:00.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 20 PLN. Jednak kupony zawarte za środki bonusowe nie biorą udziału w tej akcji.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i będzie on spełniał powyższe warunki może liczyć na bonus od bukmachera, który przyzna 5 PLN za każde trafienie Polaków z Kolumbią.

Bonus trafi na konto gracza do 48 godzin od momentu rozliczenie kuponu.

Z akcji są wykreślone kupony z wykorzystaną opcją Cash-out, zakłady z TOTAlboast oraz jak zostało wspomniane zawarte za środki bonusowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button