Nowy legalny bukmacher z opcją Wirtualne Sporty!

Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się nowy gracz oferujący zakłady na tak zwane Wirtualne Sporty. W LvBET można od teraz obstawiać wyścigi konne, żużel, rywalizację psów, a nawet tenis ziemny! 

Nowy legalny bukmacher z opcją Wirtualne Sporty!

Sporty wirtualne w LVbet

Firma bukmacherska LvBET jest kolejną w naszym kraju, w ofercie której znajdziecie Virtual Sports. Obecnie najpopularniejsza w tej kwestii jest Fortuna, chociaż ostatnio duże zainteresowanie jest także firmą forBET oraz Totolotek. Jeżeli interesuje was obstawianie wyścigów konnych albo ekspresowe rozliczanie kuponów z bardziej tradycyjnych dyscyplin sportowych, z pewnością LvBET swoją nową ofertą trafia w wasze potrzeby.

Kliknij TUTAJ i zobacz aktualną ofertę na Wirtualne Sporty na www.LvBET.pl!

W oficjalnym komunikacie zamieszczonym przez firmę LvBET czytamy, że w najbliższym czasie planuje ona wprowadzenie nowych zakładów do Wirtualnych Sportów. Obecnie oferuje:

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE
  • Żużel
  • Tenis ziemny
  • Wyścigi koni
  • Kolarstwo
  • Wyścigi psów
  • Wyścigi konne

Aby obstawiać w zakładce Virtual Sports, należy być zarejestrowanym graczem na stronie www.LvBET.pl. Dokonanie rejestracji jest darmowe i nie wymaga podawania żadnych zawiłych informacji. Firma LvBET działa zgodnie z polskim prawem – na mocy odpowiednich zezwoleń Ministerstwa Finansów.

Wirtualne Sporty w LvBET
Wirtualne Sporty w LvBET

Zakłady bukmacherskie LvBET i ich nowy produkt doskonale działają nie tylko w tradycyjnej formie, ale także mobilnie. Jeżeli często przebywasz poza domem, a zawsze masz przy sobie smartfon, możesz bez najmniejszego problemu korzystać z ofert LvBET. Korzystanie z mobilnej wersji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Czy warto wypróbować Wirtualne Sporty LvBET? W chwili obecnej wydaje się, że tak. Interfejs jest przyjazny dla użytkowników, a same kursy bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami tego typu.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button