Co obstawiać na wybory prezydenckie 2020? Zakłady bukmacherskie bez tajemnic

Wybory prezydenckie w Polsce w 2020 roku to gorący temat ostatnich miesięcy. Panująca obecnie pandemia koronawirusa sprawia, że całkowicie zmieniło się życie wszystkich Polaków. W chwili obecnej wszyscy zastanawiają się nad tym, jak będzie wyglądało nasze życie w perspektywie kilku najbliższych miesięcy. Wybory prezydenckie w opinii zdecydowanej większości naszych rodaków nie powinny odbywać się w pierwotnie zaplanowanym terminie, czyli 10 maja. W związku z pandemią koronawirusa, polskie firmy bukmacherskie znacząco ograniczyły swoją ofertę zakładów dotyczących tradycyjnych dyscyplin sportowych. Wybory prezydenckie 2020 są jednak doskonałą okazją do tego, aby obstawić je u bukmacherów i wygrać naprawdę duże pieniądze. Oto poradnik dla typerów na wybory prezydenckie 2020. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Co obstawiać na wybory prezydenckie 2020? Zakłady bukmacherskie bez tajemnic
Co obstawiać na wybory prezydenckie 2020? Zakłady bukmacherskie bez tajemnic

Wybory prezydenckie 2020 – najważniejsze informacje 

Termin wyborów prezydenckich zgodnie z konstytucją i aktualnymi rozporządzeniami to 10 maja oraz 24 maja. W chwili obecnej w Polsce ogłoszony jest stan epidemii, co oznacza, że wybory musiały odbyć się w innym terminie. Ostatecznie padło na 28 czerwca 2020.

Odpowiednią liczbę podpisów pozwalającą na ubieganie się o urząd Prezydenta RP zgłosili następujący kandydaci:

  • aktualnie urzędujący Prezydent, Andrzej Duda,
  • Rafał Trzaskowski
  • Szymon Hołownia, 
  • Władysław Kosiniak-Kamysz,
  • Krzysztof Bosak,
  • Robert Biedroń, 
  • Paweł Tanajno,
  • Mirosław Piotrowski,
  • Stanisław Żółtek.
darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak widać, lista kandydatów ubiegających się o urząd zwierzchnika sił zbrojnych RP jest naprawdę bardzo długa. Jakie szanse mają poszczególni kandydaci? Jakie zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 najlepiej obstawiać? Odpowiedzi znajdują się w dalszej części artykułu. 

Którzy kandydaci mają największe poparcie – wybory 2020. Co obstawiać u bukmacherów na wybory? 

Od początku 2020 roku przeprowadzanych jest bardzo wiele sondaży poparcia dla poszczególnych kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta RP. Jak pokazują ich wyniki, w chwili obecnej największym poparciem cały czas cieszy się niezmiennie Andrzej Duda. Co więcej, od czasu ogłoszenia pierwszego zachorowania na COVID-19, jego poparcie stale rośnie. W trzech analizowanych sondażach Prezydent RP uzyskał więcej niż 50%. W jednym z badan Andrzej Duda uzyskał nawet 52,9%. 

Na samym początku kampanii na drugim miejscu znajdowała się Małgorzata Kidawa-Błońska, która otrzymywała około 20-25% poparcia. Pod koniec marca jej notowania zaczęły znacząco spadać i ostatecznie to Rafał Trzaskowski jest kandydatem ze strony KO.

W rywalizacji prezydenckiej zyskujące coraz większe poparcie wśród obywateli Władysław Kosiniak-Kamysz popierany przez PSL. W tej chwili najpoważniejszym rywalem dla Andrzeja Dudy jest właśnie Władysław Kosiniak-Kamysz. Początkowo otrzymywał on mniej niż 10%, zaś teraz chęć oddania głosu na niego deklaruje aż 16% badanych Polaków. Wszyscy powyżej wymienieni kandydaci z reguły nie zyskują w sondażach więcej niż 10% głosów poparcia. 

Wybory na prezydenta 2020
Wybory na prezydenta 2020

Biorąc pod uwagę wszystkie powyżej opisane czynniki, warto postawić następujące zakłady: 

1. Kto będzie lepszy w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020: Rafal Trzaskowski czy Władysław Kosiniak-Kamysz? Typ: R. Trzaskowski. 2. Ilu kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta RP zdobędzie więcej niż 10% wszystkich głosów? Pewniak: Trzech 

Jak wskazują nasze analizy, Trzaskowski ma naprawdę ogromne szanse na to, aby zająć drugie miejsce na podium. Analiza wszystkich przeprowadzonych dotąd sondaży oraz wyników poprzednich wyborów prezydenckich pozwala wysunąć wniosek, że także w tym roku minimum trzech kandydatów zdobędzie poparcie na poziomie minimum 10% głosów. Są to typy bukmacherskie, które najprawdopodobniej będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button