Forbet bonus za wpłatę. 500 PLN i obrót x 1!

Środowy bonus od bukmachera Forbet pozwala na zdobycie nawet 500 PLN na obstawianie. A to wszystko tylko z jednokrotnym obrotem, czyli x 1!

Forbet bonus za wpłatę. 500 PLN i obrót x 1!
Forbet bonus za wpłatę. 500 PLN i obrót x 1!

Bonus za wpłatę Forbet

Ta promocja jest dostępna tylko dla osób, które posiadają konto na stronie Forbet i mają już za sobą odebranie bonusu powitalnego. Przypominamy, że strona bukmachera nie tylko pozwala na typowanie, ale również dostępne są w niej darmowe mecze w internecie!

Środowy bonus od Forbet to 50% wartości przelewu na konto bukmacherskie. Do zdobycia jest maksymalnie 500 PLN, ale możesz też zapracować sobie na mniejszą kwotę.

Forbet promocje dla klientów

Bonus Forbet wystarczy obrócić tylko jeden raz na jednym kuponie, aby można było go wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Wybierasz więc swój typ dnia, a następnie grasz go za otrzymaną kasę. Jeżeli trafisz, pieniądze są twoje!

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

W dniu 10 lipca możesz odebrać na swoje konto tylko jeden bonus reload, co nie oznacza, że w późniejszym czasie nie będziesz miał możliwości zgarnięcia kolejnych prezentów tego rodzaju!

Chcesz sprawdzić szczegóły tej promocji? Zerknij do oficjalnego regulaminu i poznaj wszystkie istotne fakty!

Przypominamy, że na naszej stronie cały czas opisywane są godne uwagi bonusy bukmacherskie. Warto nas odwiedzać i sprawdzać, co aktualne jest do odebrania i gdzie dokładnie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button