Większe wygrane o 10% na zakłady LIVE w lipcu u bukmachera Fortuna

Dosyć ciekawą ofertę promocyjne dla swoich graczy posiada bukmacher Fortuna, które to zwiększa codziennie wygrane swoim graczom o 10% na zakłady LIVE.

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Ta oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja aktywna jest codziennie do 31 lipca, ale należy pamiętać, że dostępna jest w godzinach:13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak chcąc liczyć na większe wygrane należy dodać do kuponu zdarzenie specjalne „bonus Live 10%” , które dostępne jest tylko w godzinach trwania promocji.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby zagrać kupon AKO lub MAXIkombi, gdzie na każdym kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty LIVE. Lecz na każdym kuponie musi znaleźć się minimum trzy takie zdarzenia.

Limit kuponów na jednego gracza nie jest określony.

Warto jest pamiętać, że stawa za jeden kupon zagrany przez gracza nie może być mniejszy niż 500 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 10%.

Oferta dla nowych graczy bukmachera Fortuna

Gracz, który jeszcze nie posiada konta u tego operatora ma dobrą okazję, żeby je założyć. Ponieważ już za samą rejestrację można otrzymać bonus w wysokości 20 PLN. Chcąc otrzymać takie środki należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Poza to nie wszystko co ten operator przewidział nowym graczom. Ponieważ po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher oferuje graczom zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button