Zakładanie konta za darmo BetClic. Jak obstawiać u tego bukmachera?

Chcesz obstawiać mecze u bukmachera BetClic? Potrzebuje jest ci do tego konto za darmo, które możesz założyć w każdej wolnej chwili!

betclic kod promocyjny kod500
Bukmacher Betclic kod promocyjny kod500

Betclic rejestracja online

Bardzo wiele osób czekało na to, kiedy rejestracja BetClic będzie juz dostępna dla graczy z naszego kraju. Czy jednak warto było zachować cierpliwość, musicie odpowiedzieć sobie sami.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Konto typerskie na stronie BetClic rejestruje się całkowicie za darmo. Trzeba poświęcić na to jedynie kilka wolnych chwil, czyli w praktyce oznacza to minutę lub dwie.

kod promocyjny Betclic „Kod500”

Nie musisz od razu weryfikować podanych przez siebie danych, czyli podajesz przy zakładaniu konta jedynie podstawowe informacje o sobie. Imię, nazwisko, numer PESEL – to w zasadzie wszystko, co jest od ciebie wymagane.

Polska strona BetClic. Jak obstawiać?

BetClic w Polsce przygotował dla graczy na start bonus powitalny w formie zwrotu. Jest to 100% cashbacku od zagranej stawki w pierwszym kuponie, który został postawiony w Betclic i okazał się przegrany.

Warto pamiętać, że istnieje możliwość wpisać BetClic kod promocyjnyKOD500„. Hasło podane przez nas przed chwilą wpisuje się w ostatnim kroku procesu rejestracyjnego. I tylko na początku przygody z bukmacherem mamy taką możliwość!

Nie da się obstawiać meczów w BetClic bez konta, ale za to można zarejestrować je nawet w wersji mobilnej. To świetna opcja dla wiecznie zabieganych graczy! :)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550