Zakładanie konta za darmo BetClic. Jak obstawiać u tego bukmachera?

Chcesz obstawiać mecze u bukmachera BetClic? Potrzebuje jest ci do tego konto za darmo, które możesz założyć w każdej wolnej chwili!

betclic kod promocyjny kod500
Bukmacher Betclic kod promocyjny kod500

Betclic rejestracja online

Bardzo wiele osób czekało na to, kiedy rejestracja BetClic będzie juz dostępna dla graczy z naszego kraju. Czy jednak warto było zachować cierpliwość, musicie odpowiedzieć sobie sami.

Konto typerskie na stronie BetClic rejestruje się całkowicie za darmo. Trzeba poświęcić na to jedynie kilka wolnych chwil, czyli w praktyce oznacza to minutę lub dwie.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Nie musisz od razu weryfikować podanych przez siebie danych, czyli podajesz przy zakładaniu konta jedynie podstawowe informacje o sobie. Imię, nazwisko, numer PESEL – to w zasadzie wszystko, co jest od ciebie wymagane.

Polska strona BetClic. Jak obstawiać?

BetClic w Polsce przygotował dla graczy na start bonus powitalny 100% do 1000 PLN. Oczywiście, jest to prezent tylko przy wpłacie numer jeden, ale za to przysługuje każdemu, kto zdecyduje się założyć konto do obstawiania.

Warto pamiętać, że istnieje możliwość wpisać BetClic kod promocyjnyKOD500„. Hasło podane przez nas przed chwilą wpisuje się w ostatnim kroku procesu rejestracyjnego.

Nie da się obstawiać meczów w BetClic bez konta, ale za to można zarejestrować je nawet w wersji mobilnej. To świetna opcja dla wiecznie zabieganych graczy! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
01
Tags

Related Articles

Close
Close