Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%. Promocja „Happy Hours”.

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom oferuje już dzisiaj promocję „Happy Hours”, w której to operator zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon AKO i MAXIKOMBI i w razie wygranej cieszyć się z większej wygranej.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna.

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Piłkarskie „Happy Hours” dostępne jest u bukmachera Fortuna w każdy piątek, kiedy swoje pojedynki rozgrywa PKO Ekstraklasa. W związku z tym, że 8 listopada zostaną rozegrane dwa spotkania w naszej lidze, więc jest to dobra okazja do skorzystania z tej promocji.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie nie trzeba zgłaszać, ani tez się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać do kuponu bonus kursowy Happy Hours„. Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Należy jednak wiedzieć, że na zagrany kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia oferty przedmeczowej na piłkę nożną. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami piłkarski weekend, gdzie ciekawych pojedynków sportowych na pewno nie zabraknie.

Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Z akcji są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy darmowe promocje już na start. Za proces rejestracyjny gracz otrzyma darmowego freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty,

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik może liczyć na kolejne promocje, jak chociażby bonus równowartości pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Poza tym pierwszy kupon jest objęty zakłądem bez ryzyka, czyli w razie przegranej bukmacher Fortuna dokona zwrotu 100% stawki do 115 PLN.

Jednak należy pamiętać, żeby skorzystać z tych bonusów KONIECZNIE jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button