Mecz Polska – Chile ze zwrotem 100 PLN!

8 czerwca reprezentacja Polski weźmie udział w meczu towarzyskim przeciwko Chile. To przedostatni sprawdzian Biało-Czerwonych przed mundialem, a dla graczy jedna z ostatnich szans, by zarobić przed najważniejszą imprezą piłkarską tego roku!

Mecz Polska - Chile ze zwrotem 100 PLN!
Mecz Polska – Chile ze zwrotem 100 PLN!

Firma bukmacherska Forbet przygotowała na piątek, 8 czerwca, promocję z okazji spotkania towarzyskiego w Poznaniu. Gracze mogą dzięki niej otrzymać zwrot nawet do 100 PLN, jeżeli Polakom nie uda się wygrać z Chile.

Na czym dokładnie polega ta promocja? 

  • Stawiasz kupon na stronie www.iForbet.pl
  • Jeżeli Polsce nie udaje się wygrać, dostajesz zwrot stawki do 100 PLN
  • W przypadku trafionego kuponu cała wygrana ląduje na twoim koncie!

Aby zakwalifikować się do tej oferty specjalnej, gracz bukmachera musi zagrać kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, w tym jednym na „1” w meczu Polska – Chile. Jeżeli pozostałe typy na kuponie będą rozliczone jako wygrane, a tylko spotkanie naszej kadry popsuje komuś świętowanie, Forbet zwróci cała stawkę kuponu!

Zwrot na mecz Polski

Do mundialu coraz mniej czasu. Macie już swoje typy dnia na MŚ 2018? Warto przyjrzeć się faworytom tej imprezy już teraz, by potem mieć większą wiedzę na temat szans poszczególnych zespołów!

Osoby początkujące powinny pamiętać, że bukmacherka polega na ciągłej nauce. Warto wiedzieć i przeczytać, jak dobrze obstawiać mecze! Trzymanie się kilku prostych reguł znacznie wpływa na saldo naszego konta!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button