Pierwszy mecz Polski na MŚ 2018 z bonusem!

19 czerwca reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata 2018. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Senegal. Już teraz możecie odebrać bonus od wygranej na to wydarzenie! 

Pierwszy mecz Polski na MŚ 2018 z bonusem!
Pierwszy mecz Polski na MŚ 2018 z bonusem!

Oferta jest przeznaczona dla osób, które posiadają konto na stronie www.LvBET.pl. Każdy gracz może skorzystać z bonusu tylko jeden raz.

Aby wziąć udział w promocji, trzeba postawić kupon z typem na mecz Polska – Senegal na MŚ 2018. Obstawianie innych meczów jest dozwolone, jednak trzeba pamiętać, że bonus przyznawany jest tylko w przypadku wygranej.

Premia wynosi 50% sumy wygranej z kuponu, ale nie może wynieść więcej niż 50 PLN.

Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Obecnie jest wiele stron, które oferują promocje na mundial 2018, ale tylko niektóre z nich są w Polsce legalne. Sprawdźcie już teraz, jak obecnie prezentuje się lista nielegalnych bukmacherów!

Typy na mecz Polska Senegal
Typy na mecz Polska Senegal

Spotkanie reprezentacji Polski z Senegalem odbędzie się w dniu 19 czerwca o godzinie 17 na stadionie w Moskwie. Do tego czasu można korzystać z oferty specjalnej LV BET. Kupony LIVE nie są brane pod uwagę w przypadku tej akcji.

W promocji liczy się gra na prawdziwe pieniądze. Gracz nie może otrzymać bonusu, jeśli postawi kupon za dodatkowe środki otrzymane w innej ofercie specjalnej.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button