Mniejsze przegrane na spory wirutalne u bukmachera Forbet – 1 maj (środa)

Bukmacher Forbet w dniu 1 maja zmniejsza ryyzko przegranej na sporty wirtualne. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za minimum 20 PLN, aby liczyć na zwrot stawki za ewentualny przegrany kupon.

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oaz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest dokonanie zawarcia kuponu w dniu 1 maja do godziny 23:59.

Na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Natomiast kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

W promocji biorą udział trzy pierwsze kupony. Jeżeli okażę się, że zostaną rozliczone jako przegrane to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00 na zdarzenia ze sportów wirtualnych. .


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button