Darmowy bonus u bukmachera Fortuna

Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu dzisiaj, tj. 28 kwietnia u bukmachera Fortuna? To warto jest skorzystać z promocji jaką przewidział wspomniany operator, który rozdaje bonusy w kwocie 10 PLN.

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Udział w tej promocji może wziąć każdy użytkownik który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać do promocji. Wystarczy, że w dniu 28 kwietnia dokonamy zawarcia minimum trzech kuponów, na których będzie znajdować się minimum jedno zdarzenia z LOTTO Ekstraklasy.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera przedmeczowe. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. A w akcji biorą udział jedynie kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher automatycznie przyzna bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP. A trafi on na konto gracza niezależenie jak zostanie rozliczony jego kupon.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button