Jak obstawiać wyścigi konne w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie wyścigów konnych to jeden z faworytów wszystkich miłośników grania na duże stawki. Można też powiedzieć, że to właśnie typowanie zwycięzców tego typu rywalizacji zapoczątkowało powstanie rynku bukmacherskiego w obecnej postaci. Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w zakładach na wyścigi konne, ale macie daleko na tor na Służewcu bądź po prostu nie macie ochoty tam przebywać ze względu na gwar i inne nieprzyjemności – z pewnością zainteresują was metody obstawiania, jakie wam tutaj przedstawimy. I spokojnie, wcale nie potrzebujecie ogromnego budżetu, by sporo zarobić! 

Jak obstawiać wyścigi konne?
Wyścigi konne w zakładach bukmacherskich online

Jak obstawiać wyścigi konne Służewiec?

Wyścigi konne na warszawskim Służewcu to chyba najbardziej znane miejsce, które kojarzy nam się z tradycyjną formą zakładów bukmacherskich. Początkujący gracze bardzo często pytają się, jak obstawiać wyścigi konne na Torze na Służewcu. Najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się tam i osobiście przyglądać się rywalizacji oraz typować. Niektórym może się to wydawać archaicznym rozwiązaniem, ale możecie wierzyć, że tego rodzaju zabawa powinna przypaść do gustu wszystkim fanom bukmacherki. To taki swego rodzaju powrót do korzeni, dzięki któremu można spojrzeć zupełnie inaczej na nowoczesne metody obstawiania.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Wielu legalnych bukmacherów w Polsce oferuje zakłady na przeróżne wydarzenia sportowe, ale bardzo trudno znaleźć na liście dostępnych imprez coś z wyścigów konnych. Jednak tylko pod warunkiem, że szukamy w taki sam sposób, jak chociażby meczów piłki nożnej. W przypadku rywalizacji koni wszystko działa nieco inaczej i warto wiedzieć jak. Właśnie przede wszystkim dlatego powstał ten artykuł.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Wyścigi konne zakłady 2020

Obstawianie wyścigów konnych dobrze jest rozpocząć u jednego bukmachera. Chyba najbardziej interesujące są Wirtualne Sporty Fortuna, gdzie można znaleźć bardzo wiele komputerowych wydarzeń, w tym wspomniane już rywalizacje klaczy. Takie typowanie niczym szczególnym nie różni się od tradycyjnego. Po prostu wybieramy swojego faworyta, płacimy określoną stawkę i gotowe.

fortuna wyścigi konne
Obstawianie wyścigów konnych u Polskich bukmacherów online

Wyścigi konne Fortuna mają jednak bardzo ogromną zaletę: dostępne są niemal przez całą dobę, a pojedynki odbywają się w regularnych odstępach czasowych i to co parę minut. Przeciętny wyścig trwa nie dłużej niż kilka minut, dlatego rozliczenie wygranych odbywa się bardzo szybko – to także bez wątpienia jest zaletą, o jakiej nie sposób nie wspomnieć.

Przed założeniem konta u jakiegokolwiek bukmachera warto zwrócić uwagę, czy oferuje zakłady na wyścigi konne. Najczęściej znajdziecie je w zakładce Virtual Sports bądź podobnej. Obecnie bardzo wiele firm wprowadza tego typu zakłady do swojej oferty, dlatego można śmiało wysnuć przypuszczenie, że do końca 2019 każdy bukmacher w Polsce będzie umożliwiał wygrywanie w ten sposób.

Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Jak obstawia się gonitwy koni?

Trudno w kilku czy nawet kilkunastu zdaniach napisać, jak obstawia się gonitwy koni. Jak każda dziedzina, ta także jest dostępna dla każdego, ale żeby stać się naprawdę dobrym – potrzeba wielu godzin praktyki, wiedzy teoretycznej i – nie ukrywajmy – przynajmniej trochę szczęścia.

Obstawianie wyścigów konnych:

  1. Wybierz swojego faworyta, na przykład, u bukmachera forBET
  2. Wytypuj, czy zajmie miejsce 1., 1. lub 2. albo znajdzie się na podium
  3. Postaw kupon i odbierz wygraną! 😎

Przed zdecydowaniem się na jakikolwiek zakład, należy bliżej przyjrzeć się naszemu faworytowi. Jak ostatnio sobie radził na ile wycenia się jego wygraną i tym podobne. Im wyższy kurs na danego konia, tym mniejsze szanse na sukces daje mu bukmacher. Oczywiście, nie jest powiedziane, że nie będziemy mieli do czynienia z niespodzianką, ale takie czasem bardzo trudno jest przewidzieć.

zakłady konne 2018 kursy
Wyścigi konne u Polskich bukmacherów online

Wyścigi konne możemy obstawiać trochę inaczej, niż, na przykład, mecze popularnych dyscyplin sportowych. Tutaj możemy grać nie tylko na zwycięzców. Możemy wytypować, czy dany koń znajdzie się na pierwszym miejscu, na pierwszym lub drugim, a może po prostu osiągnie jakieś miejsce na podium. Jak nietrudno przewidzieć, im mniejszy dajemy sobie margines błędu, tym pokaźniejsza jest potencjalna wygrana.

Zakłady konne jak grać?

zakłady wyścig konne
Fortuna obstawianie wyścigów konnych

Skuteczna taktyka na obstawianie wyścigów konnych

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jaka taktyka na obstawianie zakładów konnych jest najlepsza. Niektórzy uważają, że warto grać tylko na zwycięzców, a inni bawią się zupełnie inaczej, skupiając się na przewidzeniu składu pierwszej trójki. Pewnie i jedni, i drudzy mają swoje racje, ale zdecydowanie nie polecamy początkującym rzucanie się na głęboką wodę. Jeżeli dopiero zaczynacie typowanie wyścigów konnych, spróbujcie grać zakłady „1-3”, a więc na podium. Wygrane są nieco mniejsze, ale za to większe szanse na trafienie. W końcu faworyt nie zawsze musi wygrać, ale są spore szanse, że znajdzie się wśród najlepszych w danym wyścigu.

Ile można zarobić na obstawianiu konnych rywalizacji? W tym przypadku także nie można generalizować. Czasem zakład za 10 złotych może dać nam ponad 200 złotych, a niekiedy 60. Mimo wszystko, wyścig konne to coś znacznie bardziej opłacalnego, niż piłka nożna czy inne bardziej tradycyjne sporty. Trzeba tylko podkreślić, że i w tym przypadku wygrane nie przychodzą od razu.

Bukmacher Fortuna wyścigi konne

Nie tylko bukmacher Fortuna oferuje wyścigi konne. Podobne zakłady znajdziecie także w Wirtualne Sporty forBET. Nie sposób w jednym artykule wymienić wszystkich bukmacherów z podobną ofertą, ale śmiało możemy powiedzieć, że w chwili obecnej dwa przez nas wymienione są jednymi z najlepszych. Do tego grona zaliczyć też można Totolotka, w którym teraz dla nowych graczy przygotowano 20 PLN bez depozytu oraz 500 PLN od pierwszego depozytu.

Niestety, jeżeli jesteście zainteresowani ligą typerów 2018 nie mamy dobrych wiadomości – w chwili obecnej żadna z nich nie oferuje zakładów na wyścigi konne. Szkoda, ale trudno się dziwić, gdyż zorganizowanie tego typu zawodów nie byłoby proste, a rozliczenie zwycięzców – nieco bardziej skomplikowane.

forbet wyścigi konne

Jak skutecznie obstawiać wyścigi konne?

Są dwa wyjścia: bardziej tradycyjne lub nowoczesne. Jeżeli zdecydujecie się na to pierwsze, musicie wybrać się na tor na Służewcu lub inne miejsce oferujące zakłady konne. A jeżeli należycie do typowych graczy XXI wieku, powinniście zainteresować się Wirtualnymi Sportami, gdzie zawsze można znaleźć kursy na wyścigi konne.

Co najważniejsze, gonitwy odbywają się w tym przypadku bardzo często, a kursy są wyjątkowo kuszące. Nie musimy się też przejmować tłumami, jakie zazwyczaj są na trybunach tradycyjnych torów. Same zalety, prawda? ;)

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Close