Nowa promocja od PZBUK. Większe wygrane!

Lubisz stawiać wiele zakładów w jednym kuponie? Najnowsza oferta legalnego bukmachera PZBUK powinna przypaść ci do gustu! 

Nowa promocja od PZBUK. Większe wygrane!
Nowa promocja od PZBUK. Większe wygrane!

Oferta PZBUK otrzymała nazwę Kombodoładowanie. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza promocja po bonusie powitalnym, jaką uruchomił portal od Cherry Online Polska.

Opisywana akcja promocyjna obejmuje następujące rozgrywki piłkarskie: Premier League, Serie A, Ligue 1, Bundesliga, La Liga, Liga Mistrzów, Ekstraklasa, Liga Europy oraz mecze reprezentacji Polski w trakcie rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów.

W ramach oferty gracz bukmachera PZBUK otrzymuje doładowanie potencjalnych wygranych w zależności od ilości typów, jakie zamieści w kuponie. Zasada jest jedna: im dłuższa „taśma”, tym lepiej dla ciebie!

Poniżej przedstawiamy bardzo przejrzysty wykres, który najlepiej pokazuje to, w jaki sposób i ile dokładnie można zyskać w najnowszej promocji PZBuk.pl. Warto przy tym podkreślić, że wartości poniżej strzałek to liczba zagranych typów, a te powyżej – wysokość bonusu do odebrania.

Pzbuk promocja ile można zyskać?
Pzbuk promocja ile można zyskać?

I teraz to, co najważniejsze – dodatkowe wygrane nie podlegają żadnym warunkom obrotu! Jeżeli zatem otrzymasz 30, 50 czy nawet 100 PLN w postaci premii, będą to pieniądze traktowane w normalny sposób!

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej promocji? Już teraz możecie odwiedzić oficjalną stronę bukmachera PZBUK i przeczytać regulamin!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button