Czym jest bonus powitalny i jak go odebrać?

Bardzo często w kontekście zakładów bukmacherskich słyszy się o bonusach powitalnych. Czym właściwie one są i w jaki sposób można z nich korzystać?

Czym jest bonus powitalny i jak go odebrać?
Czym jest bonus powitalny i jak go odebrać?

Każdy bukmacher stara się zrobić wszystko, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbę graczy. To oczywiste, bo przecież strony do obstawiania to nic innego, jak biznes, w którym chodzi o zarabianie. I o ile dla profesjonalnych graczy liczą się przede wszystkim kursy bukmacherskie, wysokość marży oraz to czy oferta jest bogata, czy nie – osoby rozpoczynające przygodę z typowaniem patrzą na to wszystko zupełnie inaczej.

Co to jest bonus powitalny?

Bonus powitalny to nic innego jak prezent dla nowych graczy, który otrzymuje się w różnej formie, zazwyczaj jako freebet bądź premię za pierwszy depozyt. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju zachęta do wypróbowania oferty danej firmy bukmacherskiej bez inwestowania własnych środków.

Jak odebrać bonus powitalny?

Aby odebrać bonus powitalny, potrzebujemy zazwyczaj jedynie założenia konta i dokonania wpłaty na konto bukmacherskie. Bukmacher Etoto oferuje nawet bonusy za pierwsze dwa depozyty, a Totalbet pozwala na odebranie 25 PLN bez wpłaty, a później na zgarnięcie 500 PLN, gdy zdecydujemy się zagrać za własne pieniądze.

etoto bonus powitalny
etoto bonus powitalny

Warunki każdej promocji powitalnej są nieco inne, dlatego radzimy przyjrzeć się bliżej ofertom dostępnym obecnie na rynku i zdecydowanie się na taką, która na nasze potrzeby jest najkorzystniejsza. Warto pamiętać, że większość premii trzeba obrócić. Jeżeli nie wiecie, co to jest obrót bukmacherski, warto poświęcić chwilę na to zagadnienie! ;)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button