Jak wygląda odbieranie bonusu powitalnego?

O bonusach powitalnych powstało już wiele materiałów. Czy jednak jest gdzieś taki, który omawia proces odbierania premii za rejestrację konta? Wydaje się, że nie i właśnie my postanowiliśmy to zmienić!

Jak wygląda odbieranie bonusu powitalnego?
Jak wygląda odbieranie bonusu powitalnego?

Każdy bukmacher przyznaje nowym graczom bonusy za pierwsze wpłaty na konto. Niekiedy zdarza się, że premia jest tylko jedna, a czasem jest ich nieco więcej. Jakie warunki należy spełnić, by zgarnąć prezent za założenie konta na stronie do obstawiania?

Zazwyczaj bonus powitalny przyznawany jest osobom, które dokonały odpowiedniego depozytu. W niektórych przypadkach można podać kod promocyjny uprawniający do zgarnięcia większej premii, ale nie jest to żadna reguła.

Odbieranie bonusu powitalnego jest bardzo proste. Tak naprawdę wystarczy, że założymy konto u danego bukmachera, a następnie spełnimy warunki konkretnej promocji. W Totalbet, na przykład, pierwsza premia przyznawana jest bez konieczności dokonywania depozytu.

Po otrzymaniu środków od firmy bukmacherskiej musimy pamiętać o tym, że prawie zawsze trzeba je obrócić przed zleceniem wypłaty z profilu. Wygląda to zazwyczaj tak, iż zgarniętą premię należy postawić trzy lub cztery razy po danym kursie. W ten sposób sprawiamy, że bonus staje się zwykłą gotówką, z którą można robić to, na co tylko się ma ochotę.

Oczywiście, jak wskazuje nam na to sama nazwa, bonus za rejestrację jest przyznawany tylko jeden raz. Nikt nie broni nam jednak zakładać kont u różnych bukmacherów i w każdym odbierać dodatkowe pieniądze!

Kod promocyjny „BETONLINE” do wykorzystania na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button