Pakiet powitalny u bukmachera Ewinner 2020. Bonus do 2000 PLN

Legalny bukmacher eWIINER oferuje bonus powitalny swoim graczom, gdzie to na start można otrzymać zakład bez ryzyka oraz bonusy po 500 PLN za dokonanie drugiej oraz trzeciej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że granie u tego operatora warto jest podkreślić, że jest zgodne z polskim prawem!

Ewinner: Pakiet dla nowych graczy 2020

Ewinner: Pakiet dla nowych graczy 2020

Z promocji powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Ewinner.

Pierwszą czynność jaką gracz musi wykonać to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.ewinner.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe oraz wybrać logjn i hasło.

Ewinner: Cashback na start do 150 PLN

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u legalnego bukmachera Ewinner jest objęty Cashbackiem. Gracz może w nim zaryzykować, ponieważ jest on bez ryzyka.

Jeśli faworyci Cię zawiedli to nic straconego. Bowiem bukmacher Ewinner dokona zwrotu 100% stawki za przegrany zakład, gdzie to maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

bonus bez wpłaty od sts
bonus bez wpłaty od sts

Bonus do 1000 PLN za dokonanie wpłaty

Bukmacher Ewinner przyznaje darmowe środki graczom za dokonanie dwóch pierwszych depozytów. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od kwoty jaką gracz wpłat:

  • drugi depozyt bonus 100% do 500 PLN
  • trzeci depozyt bonus 100% do 500 PLN

Gracz łącznie może otrzymać nawet 1000 PLN.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Ewinner:

Aktualnie bukmacher Ewinner nie ma kodu promocyjnego. Jednak jeśli taki się pojawi od razu zostanie on opublikowany.

Inaczej sytuacja wygląda u bukmachera BetClic. Bowiem wystarczy, że tam gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” w formiarzu rejestracyjnym i będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button