Poker w STS. Granie w karty online – jak to się robi? [Krok po kroku]

Poker w STS to sposób na granie w karty na prawdziwe pieniądze i to całkowicie online. Czy Betgames STS to produkt na miarę XXI wieku? Czy na pokerze można zarobić? Jak to się robi? Oto instrukcja krok po kroku!

Poker w STS. Granie w karty online - jak to się robi? [Krok po kroku]
Poker w STS. Granie w karty online – jak to się robi? [Krok po kroku]

STS karty w internecie

Granie w karty przez internet nie jest nielegalne, ale pod warunkiem, że robimy to na stronach, które posiadają odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. STS, oczywiście, do takich się zalicza.

STS Poker to sposób na granie w Texas Holdem bez obaw o konsekwencje prawne. Uruchamianie rozgrywki zajmuje dosłownie kilka chwil, a dodatkowo możliwe jest to nawet na urządzeniach mobilnych!

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zagrać w pokera w internecie na stronie STS?

Na początku należy wejść na www.STS.pl. Jeżeli mamy już konto, logujemy się na nie i przechodzimy do zakładki „Betgames”. Oznaczyliśmy ją czerwonym kolorem z dodatkową strzałką – trudno nie zauważyć! :)

Granie w pokera w STS (Krok 1)
Granie w pokera w STS (Krok 1)

STS Kasyno, bo tak niektórzy nazywają Betgames od bukmachera STS, to trzy gry karciane do wyboru. Można zdecydować się tutaj nie tylko na poker, ale również dostępne są Wojna i Bakarat. Klikamy, co tylko chcemy i już!

Granie w pokera w STS (Krok 2)
Granie w pokera w STS (Krok 2)

Najważniejsze przed nami, czyli właściwa rozgrywka. Wirtualny stolik do pokera niczym szczególnym nie różni się od tego prawdziwego. A kursy są na tyle wysokie, że już z 2 złotych da się zrobić ponad 200!

Granie w pokera w STS (Krok 3)
Granie w pokera w STS (Krok 3)

Darmowe konto STS – 29 PLN bez depozytu na start!

Jeżeli ktoś nie posiada jeszcze konta w STS, a chciałby sprawdzić jak poker online spisuje się w praktyce, wystarczy, że dokona rejestracji konta na stronie www.STS.pl.

Założenie profilu gracza jest darmowego, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” na start można dostać aż 29 PLN bez depozytu i potem do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden!

Będąc klientem STS, można nie tylko obstawiać karty, ale też korzystać z wirtualnych sportów oraz tradycyjnych zakładów na przeróżne dyscypliny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button