Pewniak na Ekstraklasę. 20 PLN bez obrotu w Fortunie!

Pewniak na Ekstraklasę od bukmachera Fortuna, czyli 20 PLN bez obrotu dla każdego typera, który lubi obstawiać mecze polskiej ligi. O co dokładnie chodzi?

Pewniak na Ekstraklasę. 20 PLN bez obrotu w Fortunie!
Pewniak na Ekstraklasę. 20 PLN bez obrotu w Fortunie!

Fortuna oferta specjalna – bonus online

Przygotowana przez Fortunę oferta specjalna dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają darmowe konto typerskie na www.eFortuna.pl, a więc mają prawo do zawierania zakładów u tego bukmachera. Nie trzeba się do niej zapisywać, a tym bardziej wykonywać specjalnych wymagań.

Wszystko, czego oczekuje się od gracza, to zagranie co najmniej trzech kuponów promocyjnych, czyli postawionych za minimum 20 PLN z co najmniej jednym meczem Ekstraklasy. Jeżeli ktoś lubi obstawianie Ekstraklasy, na pewno będzie wiedział, co z tym fantem zrobić!

betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Pewniak na Ekstraklasę

W ramach promocji każdy gracz może zagrać kupony AKO, SOLO lub MAXIKOMBI i tym samym zapracować sobie na specjalny bonus wynoszący 20 PLN. Jakby tego było mało, premii nie trzeba obracać, czyli dostępna jest od razu i można przeznaczyć ją na dowolny cel!

Do wzięcia udziału w akcji potrzebna jest dokończona rejestracja na stronie www.eFortuna.pl. Przypominamy, że każdy nowy gracz może wykorzystać Fortuna kod promocyjny BETONLINE, a przy rejestracji do odebrania jest 20 PLN bez depozytu i aż dwa prezenty ekstra – 100 PLN jako zakład bez ryzyka i do 1000 PLN przy wpłacie numer jeden jako bonus 100%!

Opisywana oferta obowiązuje w dniach 7-9 lutego. Wypłata bonusu nastąpi kolejnego dnia po zakończeniu promocji. Powinna znaleźć się na iKontach do godziny 23.59.

Obstawianie Ekstraklasy nie musi się udać. Bonus i tak się należy!

Uwaga! Fortuna nie bierze pod uwagę tego, czy kupony z promocji będą wygrane, czy przegrane. Zadanie uczestnika polega jedynie na postawieniu kuponów (stawka min. 20 PLN) – skutek dla samego bukmachera jest tutaj najmniej istotny.

A jakie są wasze pewniaki na najbliższy weekend? Czy obstawianie Ekstraklasy to coś, czym się w ogóle zajmujecie? ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button