Promocja na eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – darmowy freebet od Fortuny

W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej bukmacher Fortuna przewidział promocję swoim graczom, w której przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Bonus 10 PLN od Fortuna

Bonus 10 PLN od Fortuna

Oferta promocyjna dotyczy tych gracz, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali gracze minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi do 13 października do godziny 20:45 zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Poza tym bukmacher Fortuna wymaga, żeby na kuponie KONIECZNIE znajdowało się dowolne zdarzenie ze spotkania pomiędzy Polską, a Macedonią w ramach elimanacji do Mistrzostw Europy 2020.

Istotne w tym wszystkim, że JEDYNIE kupony zagrane z aplikacji mobilnej borą udział w tej akcji.

betfan darmowy kod promocyjny

Stawka kuponu promocyjnego musi wynosić co najmniej 10 PLN. Jednak warto jest wiedzieć, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, ze zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Fortuna: Bonus za rejestrację

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom ciekawy pakiet powitalny na start. Już na początek gracz może otrzymać freebet 20 PLN bez depozytu, bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button