Betclic powiększa wygrane graczy do 50%!

Regularnie organizowana promocja Multi+ to nawet 50% wygranych więcej! Każdy gracz może skorzystać z tak pokaźnego bonusu – wszystko odbywa się w prosty, automatyczny sposób!

Betclic powiększa wygrane graczy do 50%!
Betclic powiększa wygrane graczy do 50%!

Betclic bonus Multi Plus, czyli dużo większe wygrane dla wszystkich!

Oferta specjalna Multi+, w przeciwieństwie do innych podobnych promocji jakie można znaleźć u innych legalnych bukmacherów, dostępna jest cały czas, a nie jedynie w wyznaczone dni.

Bonus można otrzymać nie tylko obstawiając mecze na stronie internetowej bukmachera. W ofercie Multi+ jest brana pod uwagę także Betclic aplikacja mobilna.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Na czym polega akcja i co dokładnie można zyskać? Bukmacher Betclic powiększa w niej standardowe wygrane osiągane przez graczy. Przykładowo, stawiając kupon wygrany z 5 zdarzeniami otrzymuje się bonus powiększający wygraną o 7 procent.

50% więcej, niż normalnie w Betclic Polska!

Wartość premii zależy od liczby zdarzeń na kuponie promocyjnym. Im więcej gracz zdecyduje się postawić, tym lepiej dla niego w przypadku trafienia wszystkich typów. Maksymalnie do zdobycia jest premia w wysokości 50%!

Pamiętać trzeba jedynie o tym, by wybierać te zdarzenia, przy których znajduje się logo opisywanej promocji. Kolejna istotna rzecz – w tym przypadku nie trzeba ręcznie akceptować czy dodawać bonusu!

Betclic przyznaje premię automatycznie. Gracz na kuponie informowany jest o tym, o ile wzrośnie jego wygrana w porównaniu z kuponem zagranym w sposób tradycyjny.

Co dokładnie można zyskać w Multi+ od Betclic? Oto lista bonusów!
⬇️⬇️⬇️

betclic bonus od wygranych
betclic bonus od wygranych

Betclic legalny bukmacher, czyli kasa na start 510 PLN z kodem promocyjnym!

Każdy, kto jeszcze nie posiada konta na stronie bukmachera Betclic, może w dowolnym momencie wypełnić formularz online i tym samym zgarnąć kasę ekstra!

Aktualnie promocja powitalna to 510 złotych jako cashback. Przy rejestracji wystarczy podanie jednego prostego kodu promocyjnego. Bonus to 510 PLN, a więc kod promocyjny brzmi KOD510.

Tak, Betclic jest w Polsce legalny, a co za tym idzie każda oferowana przez niego premia jest zgodna z prawem. Powiększenie wygranych nie ma więc w sobie nic z oszustwa!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button