Tenis – większe wygrane u bukmachera o 14%

O 14% na większą wygraną mogą liczyć gracze, którzy zagrają u bukmachera LvBet kupon na zdarzenia z Cincinnati zarówno z turnieju ATP jak i WTA.

Większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej akcji można korzystać w okresie trwania turnieju w Cincinnati, czyli do 18 sierpnia.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Cincinnati.

Na kuponie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Natomiast kurs każdego typu jest dowolny, tak samo jak i kurs łączny.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona, ale udziału w tej akcji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o ile zagrany upon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został on rozliczony jako wygrany.

LvBet: freebet na start bez depozytu

Bukmacher LvBet przyznaje darmowe bonusy a start swoim graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Poza tym po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów można otrzymać kwotę do 1500 w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button