Większa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia

W piątek 5 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane na kupony zawarte w godzinach 06:00 – 12:00.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ głównym warunkiem jest zawarcie kuponu w godzinach 06:00 -12:00.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Poza tym bukmacher Forbet wymaga, aby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzania, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej operatora.

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to jest ona dowolna. Jednak bukmacher wyklucza zawieranie kuponów poprzez środki bonusowe. Również z tej akcji są wykluczone kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz warunki tej promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button