Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

Przed nami kolejny w tym sezonie wyścig Formuły 1. Podczas najbliższe weekendu kierowcy będą ścigać się w GP Chin. Z okazji tego wyścigu bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%, na kupony z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

W tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem spełnić poniższe warunki promocji.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja trwa podczas GP Chin, czyli do niedzieli 14 kwietnia do godziny 15:00. I w tych dniach mamy okazję dokonać zawarcia następujących kuponów na treningi, kwalifikacje jak i sam wyścig:

  • na żywo
  • przedmeczowych
  • pojedynczych
  • kombi

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z obrębu GP Chin. Natomiast w tej promocji bukmacher wymaga, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej.

Z promocji są wykluczone od razu wszystkie kupony, które zostały zawarte poprzez środki bonusowe.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Close