Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

Przed nami kolejny w tym sezonie wyścig Formuły 1. Podczas najbliższe weekendu kierowcy będą ścigać się w GP Chin. Z okazji tego wyścigu bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%, na kupony z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

W tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem spełnić poniższe warunki promocji.

Promocja trwa podczas GP Chin, czyli do niedzieli 14 kwietnia do godziny 15:00. I w tych dniach mamy okazję dokonać zawarcia następujących kuponów na treningi, kwalifikacje jak i sam wyścig:

  • na żywo
  • przedmeczowych
  • pojedynczych
  • kombi

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z obrębu GP Chin. Natomiast w tej promocji bukmacher wymaga, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej.

Z promocji są wykluczone od razu wszystkie kupony, które zostały zawarte poprzez środki bonusowe.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button