Zakłady na transfery

W trakcie okienka transferowego, ale i nie tylko, w mediach pojawia się wiele doniesień na temat przenosin poszczególnych zawodników. Czy można na różnego rodzaju plotkach czy faktach zarabiać? W bukmacherce – jak najbardziej! Trzeba tyko wiedzieć, jak to robić!

Zakłady na transfery
Zakłady na transfery

Zakłady bukmacherskie na transfery od dłuższego czasu są w Polsce dostępne, jednak mało kto o nich wie i potrafi z nich korzystać. Trzeba przyznać, że kursy na typy tego rodzaju są zazwyczaj dość atrakcyjne, a co za tym idzie potencjalne zarobki nie należą do najniższych.

Warto już na wstępie uświadomić sobie, że bukmacherzy u nas w kraju przygotowują tylko oferty na transfery, które najbardziej elektryzują kibiców z całego świata. Nieco inaczej jest chociażby w Wielkiej Brytanii – tam można obstawiać nawet przenosiny do klubów z pierwszej czy drugiej ligi.

Kiedy więc gdzieś pojawi się informacja, że Messi odejdzie z FC Barcelony albo Ronaldo przeniesie się do MLS, można przypuszczać, że bukmacher dość szybko to wykorzysta.

Oczywiście, tego typu zakłady nie zawsze stoją na przegranej pozycji. Warto podać tutaj przykład chociażby transferu CR7 do Juventusu, w który buki po prostu nie wierzyły, czy przenosiny Neymara do Paryża za rekordowe 222 miliony euro.

Poniżej prezentujemy wam listę firm bukmacherskich, które często posiadają w swojej ofercie zakłady na transfery:


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button