Bonus co tydzień na Wirtualne Sporty w LvBET!

Osoby regularnie obstawiające Wirtualne Sporty u bukmachera LvBET mogą w każdy poniedziałek odbierać bonus na typowanie w wysokości 20 PLN. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej oferty specjalnej?

Bonus co tydzień na Wirtualne Sporty w LvBET!
Bonus co tydzień na Wirtualne Sporty w LvBET!

Promocja dostępna jest do dnia 28 października. Tylko osoby, które są zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl mają prawo do skorzystania z niej i odebrania bonusu.

Kod bonusowy LvBET nie jest w przypadku wymagany.

Aby otrzymać bonus 20 PLN, należy od poniedziałku do niedzieli dokonać obrotu w Wirtualnych Sportach w wysokości 100 PLN lub więcej.

Dodatkowe środki zostaną dodane do konta odpowiednich osób w poniedziałek do godziny 17. Wszystkie bonusowe pieniądze mogą być wykorzystane na stronie LvBET.

Nie można promocyjnych 20 PLN wykorzystać na obstawianie meczów piłki nożnej czy innych. Cała oferta obowiązuje tylko w Wirtualnych Sportach!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w LvBET, możesz założyć je w każdej wolnej chwili i tym samym uzyskać prawo do korzystania z różnego rodzaju promocji. Bukmacher zazwyczaj w każdym tygodniu przygotowuje dla swoich graczy minimum jedną ofertę.

Dodatkowe środki trzeba przed zleceniem wypłaty obrócić 5 razy. Po wykonaniu tego obrotu bonus staje się normalnymi pieniędzmi, które można wykorzystać w dowolny sposób.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button