Zwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet

Bukmacher Forbet w dniu 24 kwietnia mniejsza ryzyko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych. Bowiem w razie przegranej wspomniany operator dokonuje zwrotu stawki.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednaj wpłaty.

Chcąc wziąć udział w promocji trzeba dokonać zawarcia końcu w dniu 24 kwietnia w godzinach 0:00 – 23:59. Na takim kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty sportów wirtualnych u bukmachera.

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kupon był nie mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN.

etoto bonus za darmo kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus za darmo kod promocyjny „BETONLINE”

Jak spełniasz powyższe warunki promocji, a dodatkowo Twoje kupony został rozliczone jako przegrane to bukmacher dokona Ci zwrotu stawki za przegrane kupony. Promocja jednak dotyczy tylko trzech pierwszych kuponów.

Bonus na środki gracza w formie środków bonusowych. Najpóźniej do 26 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button