Zwrot za przegrany kupon od Forbet

Bukmacher Forbet przeprowadza promocję na zmagania w 4 lidze grupy warmińsko – mazurskiej Forbet. Ponieważ w razie przegranego kuponu, operator dokona zwrotu stawki.

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do soboty 20 kwietnia do godziny 20:00. I to właśnie do tego momentu musimy zawrzeć kupon, aby liczyć się w promocji. Aby kupon wziął udział w promocji musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą znaleźć się na nim minimum cztery zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić ze zmagań czwartej Ligi grupy warmińsko – mazurskiej
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.25
  • dopuszczone są zdarzenia przedmeczowe i na żywo
  • stawka kuponu musi wynieść równo 39 PLN
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Z tej akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupony:

  • systemowe
  • zawarte za środki bonusowe

Jeżeli spełniasz powższe warunki promocji, a do tego Twój kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona CI zwrotu stawki n. Trzeba antomiast pamiętać, że jeden gracz moze otryzmać jeden bonus.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kupon. A będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokonnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button