40 PLN za pobranie aplikacji STS!

Lubisz obstawianie w STS? Jeżeli postanowisz skorzystać z aplikacji mobilnej, dostaniesz 40 PLN na grę! Uważasz, że to ciekawa propozycja? W takim razie poznaj szczegóły!

40 PLN za pobranie aplikacji STS!
40 PLN za pobranie aplikacji STS!

STS aplikacja na telefon

Światło dzienne ujrzała właśnie nowa aplikacja mobilna STS przygotowana dla wszystkich graczy zarejestrowanych u tego bukmachera. Aby zachęcić typerów do jej wypróbowania, przygotowano ciekawą ofertę specjalną.

Każdy, kto do końca Turnieju Czterech Skoczni 2019, pobierze apkę STS i zaloguje się na niej na swoje konto, otrzyma 40 PLN na typowanie! Oferta jest przeznaczona dla wszystkich, jednak na jeden profil może przypaść tylko jedna premia.

Aplikacja bukmacherska to świetna propozycja dla wszystkich, którzy często bywają poza domem, jednocześnie nie mają ochoty na odwiedzanie punktów naziemnych. Te drugie nie są już tak popularne, jak jeszcze parę lat temu.

Obstawianie meczów mobile

Zasady oferty specjalnej są niezwykle proste. WSzystko, co należy zrobić to zainstalować aplikację STS w smartfonie. Nie wymagany jest żaden kod promocyjny ani nic tego rodzaju.

Bonus 40 PLN wystarczy odebrać poprzez jego zatwierdzenie. Anulacja jest jednoznaczna z odmową odebrania premii, a co za tym idzie – uniemożliwia nam wykorzystanie bonusu.

Jeżeli masz już konto w STS i interesuje cię propozycja od innego bukmachera, sprawdź ofertę marki Totolotek, gdzie można na start zgarnąć nawet bonus bez depozytu!

Konto w Totolotku założysz na www.Totolotek.pl!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button