50 zł za obstawianie piłki nożnej

Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi za obstawianie meczy darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać cztery dowolne kupony, aby liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Warto jest dodać, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ bukmacher eFortuna posiada szeroką ofertę i to z każdej dyscypliny, gdzie każdy z użytkowników na pewno znajdzie coś dla siebie.

Na przeciw graczom dodatkowo wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje akcję promocyjną „Piłkarski Pewniak”, w której to na konto każdego gracza może trafić extra premia. Lecz trzeba mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 5 do 8 maja.

Darmowe 50 PLN za obstawienie meczy od Fortuny

Warunki akcji promocyjnej „Piłkarski Pewniak” są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 50 PLN w każdy dzień trwania wspomnianej oferty.

Dodatkowo na kuponie promocyjnym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej pochodzący z dowolnych rozgrywek piłkarskich. Trzeba mieć także na uwadze fakt, że nie ważne jaki rodzaj zakład wybierze gracz kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

najlepsze gry w betgames sts
Legalne gry karciane z bonusem bez depozytu w STS

Jeśli gracz zagra kupon, który będzie spełniał powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma on prezent o wartości 50 PLN i to bez najmniejszego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod bukmachera eFortuna?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN
  • premia za II depozyt do 2100 PLN

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button