Betclic ma 50 PLN dla graczy. Tylko do końca tygodnia, tylko na US Open!

Najnowszy bonus od Betclic Polska to nawet 50 PLN na obstawianie. Z okazji oferty specjalnej na US Open można otrzymać pokaźną dawkę pieniędzy na grę!

Betclic ma 50 PLN dla graczy. Tylko do końca tygodnia, tylko na US Open!
Betclic ma 50 PLN dla graczy. Tylko do końca tygodnia, tylko na US Open!

Tenisowy bonus w Betclic

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w dniach od 2 do 8 września. Jeżeli ktoś chce w niej otrzymać pieniądze, musi zapisać się, wchodząc na stronę Betclic i klikając przycisk „Dołącz tutaj”.

W ramach oferty przygotowano bonus 25 lub 50 złotych. Kwota doładowania zależy od tego, ile kuponów promocyjnych gracz postawi w trakcie akcji.

Do promocji kwalifikują się tylko kupony zagrane na mecze tenisowe, a to dlatego, że jest to akcja przygotowana z myślą o fanach trwającego US Open.

kod promocyjny betfan
Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Kupon zaliczany do oferty musi być zagrany za co najmniej 20 PLN, a jego łączny kurs nie może wynosić mniej niż 1.80. Tylko od uczestnika zależy czy zagra zakład AKO czy SOLO.

Kasa od Betclic Polska

Dodatkowe pieniądze powinny pojawić się u graczy w dniu 9 września. Premia może być wykorzystana na obstawianie dowolnej dyscypliny – nie tylko tenisa.

W przypadku braku konta internetowego na stronie Betclic można to nadrobić w szybkim czasie. Przypominamy, że dostępna jest na stronie Betclic rejestracja bez weryfikacji – cały proces to mniej niż minuta!

Każdy zarejestrowany w Betclic ma możliwość oglądania meczów za darmo. Wszystko sprowadza się do uruchomienia zakładki do obstawiania LIVE!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button