Legalny poker w internecie. Gdzie grać? STS online!

STS online posiada w ofercie tak zwane Betgames, wśród których znaleźć można legalny poker w internecie. Jak można grać na prawdziwe pieniądze?

Legalny poker w internecie. Gdzie grać? STS online!
Legalny poker w internecie. Gdzie grać? STS online!

Jak grać legalnie w pokera online?

Granie u nowoczesnego bukmachera już od dawna nie jest kojarzone tylko ze stawianiem na rezultaty wydarzeń sportowych. Wirtualne sporty, jak zakłady na wyścigi konne, już nikogo nie dziwią, a teraz do głosu dochodzą jeszcze Betgames, czyli legalne karty online.

Bukmacher STS przygotował produkt, który jest przygotowany dla miłośników kart. Szczególnie rozgrywek na prawdziwe pieniądze i to działających w legalny sposób!

betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

W ofercie STS Betgames dostępny jest poker, wojna i bakarat. Szczególnie ten pierwszy cieszy się dużą popularnością, bo mówimy tutaj o bukmacherskiej odmianie Texas Hold’em.

Jak to wszystko wygląda? Gracz w tym przypadku stawia na to czy jego układ okaże się silniejszy od kart krupiera. Wszystko sprowadza się więc do grania tak, jak na sport, ale różnica polega na tym, że typujemy rozgrywkę karcianą.

STS poker w internecie z bonusem

Nie trzeba martwić się o legalność – Betgames działają zgodnie z przepisami polskiego prawa. A to wszystko z darmowym bonusem na start w wysokości 29 PLN i premią za depozyt numer jeden do 1200 PLN.

Aktualny kod promocyjny STS to „BETONLINE„. Każdy, kto wpisze go podczas rejestracji otrzyma na swoje konto kasę bez depozytu na obstawianie!

Nie do końca jest więc prawdą to, że legalny poker online nie istnieje w naszym kraju. Owszem, jest on dostępny i to u najpopularniejszego buka w kraju, czyli STS!

Jak odebrać 29 PLN bez depozytu w STS? Wystarczy kod promocyjny, a oto VIDEO:

Legalny poker w STS. Poradnik krok po kroku

Jeżeli kogoś zainteresował legalny poker w STS, na pewno będzie chciał przejrzeć nasz poradnik krok po kroku, a w nim informacje o tym, jak grać w Texas Holdem na www.STS.pl.

To nic skomplikowanego, a co najważniejsze – wszystko odbywa się w legalny sposób. Na wszystko wystarczy poświęcić mniej niż minutę – od logowania do pierwszej rozgrywki! :)

1 Zaczynamy od wejścia na stronę internetową www.STS.pl. Na górnej belce zakładek wybieramy „Betgames” i klikamy

Granie w pokera w STS online. Krok 1
Granie w pokera w STS online. Krok 1

2 Kiedy naszym oczom ukażą się dostępne obecnie gry karciane, wystarczy wybrać tę, która najbardziej nas interesuje. W tym przypadku chodzi o poker, ale mamy jeszcze do dyspozycji Bakarat oraz Wojnę

Granie w pokera w STS online. Krok 2
Granie w pokera w STS online. Krok 2

3 Nie pozostaje już nic innego, jak przystąpienie do rozgrywki. Jeden kupon to stawka minimalna 2 PLN. A ewentualne wygrane? Nieskończenie duże! :)

Granie w pokera w STS online. Krok 3
Granie w pokera w STS online. Krok 3

Polski bukmacher STS oferuje nowy bonus przeznaczony wyłącznie dla graczy w Betgames. Jest to bezpieczny zakład 20 PLN, czyli jeśli nasz pierwszy zakład na jedną z gier w betgames okaże się przegrany to stawkę do kwoty 20 PLN zwróci nam STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button