Betclic z bonusem piłkarskim. 40 PLN na weekend!

Między 16 a 19 sierpnia można u bukmachera Betclic zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie. W ramach weekendowej promocji piłkarskiej do zdobycia jest 40 PLN bonusu!

Betclic z bonusem piłkarskim. 40 PLN na weekend!
Betclic z bonusem piłkarskim. 40 PLN na weekend!

Weekend z bonusem w Betclic

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w wyznaczonych dniach. Gracz musi się do niej zapisać, jeśli chce otrzymać bonus. Co bardzo ważne, na jednego klienta przypada 40 PLN premii.

Bonus Betclic przyznawany jest tylko i wyłącznie tym osobom, które postawią w trakcie promocji co najmniej dwa kupony pojedyncze na piłkę nożną. Stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN, a kurs – 1.70.

Dwa wygrane kupony zagrane w trakcie trwania oferty to bonus na konto. Do zdobycia jest 40 PLN, które można wykorzystać na dalsze obstawianie meczów przez internet.

kod promocyjny Betclic „Kod500”

Betclic promocje online

W akcji promocyjnej liczą się jedynie zakłady na mecze piłkarskie. Inne dyscypliny sportowe nie są brane pod uwagę. Bonusowe środki gracze otrzymają od bukmachera w dniu 20 sierpnia.

Betclic promocje organizuje niemal w każdy weekend. Warto być z nimi na bieżąco. O tych najważniejszych zawsze informujemy na łamach naszej strony!

Nowi gracze u bukmachera Betclic mogą odebrać cashback do 500 PLN na start. Warto przy tym dodać, że tylko przy zapisywaniu się do bukmachera można wykorzystać kod promocyjny „KOD500„.

Uwaga! Należy przed zagraniem zakładu promocyjnego zapisać się do oferty, gdyż w przeciwnym wypadku kupony kwalifikacyjne nie zostaną zaliczone!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button