BetClic bonus powitalny 500 PLN. Granie za kasę bukmachera!

Bonus powitalny w BetClic to nawet 500 PLN. Interesuje cię granie za kasę bukmachera? Przeczytaj, jak skorzystać z promocji dla nowych graczy!

betclic kod promocyjny kod500
BetClic bonus powitalny 500 PLN. Granie za kasę bukmachera!

Betclic promocja na start

BetClic bonus powitalny to cashback, jaki można otrzymać za porażkę w pierwszym zakładzie postawionym na stronie bukmachera Betclic.

Przykładowo: rejestracja w Betclic już za tobą, a teraz dokonujesz pierwszej wpłaty. Grasz kupon numer jeden za stawkę w wysokości X złotych. Jeżeli kupon wygrasz – dostajesz wygraną, jeżeli przegrasz – masz 100% zwrotu całej stawki!

kod promocyjny Betclic „Kod500”

Bonus za rejestrację w Betclic.pl

Jeżeli jesteś zwolennikiem bardziej nowoczesnego obstawiania, na pewno spodoba ci się dostępna dla graczy BetClic aplikacja mobilna. Działa na systemach Android oraz iOS i pobrać ją można za darmo!

Oczywiście, w niej także masz możliwość założenia profilu gracza i odbioru bonusu powitalnego!

Premia na start w BetClic to na ten moment cashback 500 PLN, ale nie jest powiedziane, że tak będzie cały czas. Oczywiście, będziemy informować, gdy tylko coś się zmieni. Nasz wpis też zostanie odpowiednio edytowany.

Chcę odebrać 500 PLN od BetClic. Co robić?

  1. Zakładasz konto na stronie BetClic.pl
  2. Kod promocyjny: KOD500
  3. Dokonujesz pierwszej wpłaty i stawiasz pierwszy kupon
  4. Jeżeli przegrasz zakład, dostaniesz 100% zwrotu do 500 PLN!

Przypominamy, że licencja BetClic pochodzi od Ministerstwa Finansów z naszego kraju. Bukmacher ten może więc oferować usługi w Polsce całkowicie zgodnie z prawem!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Related Articles

W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 500 PLN. Kod promocyjny: KOD500
Close
Close