Wszystko, co trzeba wiedzieć o firmie bwin

Bwin to bukmacher, który już niedługo ma zamiar rozpocząć swoją działalność w naszym kraju. Tak właściwie jednak nie jest to jego pierwszy kontakt z naszym rodzimym rynkiem. Działał już na nim bardzo aktywnie jeszcze przed wprowadzeniem nowelizacji ustawy hazardowej. Co warto wiedzieć na jego temat przed jego wielkim powrotem? 

bwin firma

Bwin – czy to legalny bukmacher?

Wiele osób zastanawia się aktualnie, czy w Bwin rejestracja jest legalna i czy można jej dokonać bez narażania się na problemy prawne. Z pełną stanowczością można powiedzieć, że tak – Bwin to aktualnie legalny bukmacher. Udało mu się pozyskać licencję na działalność w Polsce. Aby ją zdobyć, buk wykupił Totolotka – jedną z najstarszych firm przyjmujących zakłady wzajemne w naszym kraju, od dawna już zmagającą się z problemami natury finansowej.

Warto nadmienić, że strona internetowa Bwin nigdy nie została zablokowana przez polskich operatorów telekomunikacyjnych. Dlaczego? Ponieważ bukmacher “dobrowolnie” zamknął swoje usługi dla odbiorców z Polski. To z pewnością pomogło mu w pozyskaniu licencji – w końcu nie znajdował się na czarnej liście. Co więcej, na temat Bwin opinie były w zdecydowanej większości pozytywne. To również na pewno pozwoliło polskiemu rządowi spojrzeć na jego usługi bardziej przychylnym okiem.

Fakty o bwin, o których warto wiedzieć

Jako że od momentu, w którym bwin aktywnie działał na terenie naszego kraju minęło już naprawdę dużo czasu, warto przypomnieć, co bukmacher oferuje, ale też wspomnieć o rzeczach, które zapewne pojawią się w obrębie jego usług. To pomoże przygotować się do obstawiania, ale też pozwoli zbudować zaufanie do bukmachera.

  • Bwin to jeden z najstarszych bukmacherów na świecie – austriacka firma istnieje już od 1997 roku, a początkowo działała pod nazwą betandwin. Zmieniła ją z przyczyn czysto marketingowych i brandowych.
  • W swojej oryginalnej wersji bwin daje dostęp do internetowego kasyna – to jednak na pewno nie będzie dostępne w naszym kraju (z uwagi na panujące w nim regulacje prawne).
  • W Bwin bez depozytu bonus może być dostępny, jednak buk znacznie bardziej preferuje oferowanie swoim klientom tak zwanych “bezpiecznych zakładów” i freebety. Niewykluczone zatem, że jego główne promocje  bukmacherskie będą powiązane właśnie z nimi.
  • U bukmachera wciąż konieczne będzie zweryfikowanie konta – operator będzie musiał spełniać wszystkie narzucane mu przez polski rząd wymagania. Obstawimy tylko posiadając ukończone 18 lat i weryfikując swoje konto dowodem osobistym. Będziemy też musieli posiadać własne konto bankowe.
  • Bwin to świetna oferta na bardziej niszowe sporty – choć z pewnością będzie rywalizował z topowymi polskimi bukmacherami w kontekście najpopularniejszych w naszym kraju dyscyplin, z całą pewnością stanowił będzie świetną opcję dla wielbicieli sportów pokroju krykieta czy golfa.
  • Bwin oferuje transmisje meczów na żywo, ale też skróty już zakończonych spotkań. Nie jest jednak pewne, czy pojawią się one również w jego internetowej ofercie jak w STS czy Fortunie. Buk współpracuje też oficjalnie z piłkarską Ligą Europy i Ligą Konferencji Europy.

5 / 5. Ocen: 5

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button