Betfan jako legalny bukmacher bez podatku

W ofercie Betfan regularnie dostępna jest oferta, która powiększa wygrane o 14 procent. Właśnie dlatego często mówi się, iż jest to legalny bukmacher bez podatku!

Betfan jako legalny bukmacher bez podatku
Betfan jako legalny bukmacher bez podatku

Betfan bez podatku. Jak to działa?

Gracze w naszym kraju, którzy uczciwie korzystają z usług legalnych firm bukmacherskich, muszą odprowadzać podatki za swoją typerską aktywność. Problem w tym, że nie tylko do wygranych powyżej 2280 zł, ale również za samo wniesienie stawki.

Podatek od zagranych pieniędzy wynosi 12% stawki. W ten oto sposób zostajemy pozbawieni części wkładu własnego przy graniu kuponów. Np. stawiając 2 złote tak naprawdę gramy za 1,88 PLN.

bonus bez wpłaty od sts
bonus bez wpłaty od sts

Na szczęście, legalny bukmacher bez podatku istnieje i nie jest to wcale żadne oszustwo. Bukmacher Betfan pozwala graczom na odbieranie większych wygranych bez względu na to, jaki mamy dzień tygodnia czy miesiąc.

Legalny bukmacher, w którym nie płaci się podatku

O co w tym wszystkim chodzi i czy na pewno jest to legalne? Pierwsza, podstawowa rzecz – nie trzeba martwić się o zgodność z prawem. Grając w Betfan, płacimy podatki tak samo jak wszędzie indziej, ale tutaj rekompensuje nam się to na tyle, że zupełnie tego nie odczuwamy.

Kto może korzystać z grania bez podatku w Betfan? Każdy, kto posiada konto u tego bukmachera. Dokonanie rejestracji jest bardzo proste, bo wystarcza tak naprawdę wprowadzenie kilku podstawowych danych.

Dodatkowo, rejestracja w Betfan to także bardzo duży bonus powitalny – obecnie wynosi on ponad 3000 złotych, z czego okrągłe 100 PLN można odebrać już na starcie!

3100 PLN NA START W BETFAN + GRANIE BEZ PODATKU!
🤑🤑🤑

  1. Wejście na www.Betfan.pl
  2. Wypełnienie formularza online z kodem promocyjnym BETFAN
  3. 100 PLN na start jako zakład bez ryzyka
  4. Do 3000 PLN na dobry początek za wpłaty i obstawianie!

Bukmacher nie ogranicza graczy co do tego, który kupon uznawany jest za bez podatku, a który nie. Wszystkie zakłady za dowolną stawkę biorą udział w akcji promocyjnej.

Jedyne warunki, jakie trzeba spełnić, by kupon kwalifikował się do tej oferty, to:

  • Co najmniej dwa typy na kuponie
  • Kurs każdego zdarzenia 1.25 lub więcej
  • Łączna wartość kursowa kuponu – co najmniej 2.00

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button