Bukmacher eWinner a kod bonusowy. Co wpisać?

Dwunastym legalnym bukmacherem w Polsce została marka eWinner. Jaki kod bonusowy przygotowała na dobry początek dla nowych graczy? Sprawdźcie już teraz!

Bukmacher eWinner a kod bonusowy. Co wpisać?
Bukmacher eWinner a kod bonusowy. Co wpisać?

Kilka dni temu na polskim rynku pojawił się Betfan. Teraz wszystko wskazuje na to, że już wkrótce uruchomiony zostanie legalny portal do obstawiania eWinner.pl. Kiedy oficjalnie ruszy, tego na razie nie wiadomo, ale nieoficjalnie mówi się, że jeszcze w roku 2018.

Nowi gracze prawdopodobnie otrzymają od eWinner bonus powitalny. Jest to już raczej standard w dzisiejszym świecie i raczej się to nie zmieni. Gracze na pewno liczą na specjalny kod promocyjny lub coś w tym rodzaju, co pozwoli im na zdobycie jeszcze lepszej premii na start.

Bukmacher eWinner otrzymał licencję na prowadzenie działalności online i nie wiadomo, czy będzie chciał stać się także bukmacherem naziemnym. Naszym zdaniem punkty stacjonarne eWinner nigdy nie powstaną, a na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Gracze liczą na to, że polski rynek bukmacherski będzie miał się coraz lepiej. Wydaje się, że krytykowana przez wielu ustawa hazardowa zaczyna w naszym kraju spełniać swoją rolę. Na rynku pojawia się coraz więcej podmiotów działających zgodnie z prawem.

Dla typerów to dobre wiadomości, bo im większa konkurencja, tym lepsza oferta kursowa i bonusowa. Jeżeli tylko eWinner podzieli się jakimikolwiek informacjami na swój temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Możesz grać legalnie już teraz – www.iForbet.pl!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button