Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN za obstawienie meczy

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic za typowanie meczy tenisowych. Na konto wszystkich typerów może trafić nawet premia w wysokości nawet 40 PLN.

Nagrody za typowanie meczy od Betclic. 40 PLN dla każdego gracza

Nagrody za typowanie meczy od Betclic. 40 PLN dla każdego gracza

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać z tenisa, ponieważ regularnie są rozgrywane mecze tenisowe. Tym bardziej, że rozgrywany jest turniej Indian Wells.

Za typowanie meczy tenisowych każdy użytkownik może otrzymać 40 PLN w promocji „Misja tenis”, która aktywna jest wyłącznie do 17 października do godziny 23:59. Należy jednak pamiętać, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN za obstawienie meczy z tenisa

Zadaniem graczy w ramach promocji „Misja tenis” jest zagranie kuponu AKO za minimum 20 PLN, na którym to będą znajdować się same mecze z tenisa. Mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Dodatkowo kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 3.00.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, którego dwa kupony okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi w pakiet powitalny pierwszy ubezpieczony kupon. Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. W Betclic założenie konta jest niezwykle szybkie i proste, kilka chwil i już możemy obstawiać zakłady na koncie tymczasowym lub stałym jeśli zweryfikujemy go.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button