Betfan bonus powitalny. Co daje rejestracja?

Firma bukmacherska Betfan to nowy legalny podmiot w Polsce. Co można u niego zyskać za dokonanie rejestracji? Jakie bonusy oferuje Betfan, jaki jest kod promocyjny do zakładu bez ryzyka?

betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Bonus, kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Betfan bonus zakład bez ryzyka

Polski bukmacher Betfan jest jedenastym legalnym bukmacherem w naszym kraju. Dzięki licencji jaką uzyskał może legalnie oferować zakłady wzajemne przez internet

Firma Betfan nie planuje w najbliższym czasie stać się bukmacherem stacjonarnym. Polski bukmacher skupia się jedynie na zakładach przez internet, co tylko jest z pożytkiem dla graczy.

W chwili obecnej bonus powitalny dostępny w Betfan to jedna z najlepszych propozycji jakie są dostępne u legalnych bukmacherów w Polsce. Pierwsza propozycja to aż 3000 PLN bonusu do depozytu, a druga to zakład bez ryzyka w kwocie 50 PLN jeśli podczas rejestracji wpisze się kod promocyjny: BETONLINE.

kod promocyjny betfan
Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Stosunkowo niedawno pojawił się u nas w kraju PZBUK. Gracze sporo spodziewali się po tym podmiocie, ale jego debiut nie odbił się na branży szerokim echem. Pozostaje mieć nadzieję, że w przypadku jedenastego buka w Polsce będzie zupełnie inaczej!

Co znajduje się w ofercie Betfan? Prawdopodobnie będzie tam coś więcej, niż tylko obstawianie tradycyjnych dyscyplin sportowych. Gracze mogą liczyć na Wirtualne Sporty, zakłady na e-sport i tym podobne.

A jakie jest wasze zdanie na temat obecnej sytuacji w branży bukmacherskiej w Polsce? Też wydaje wam się, że wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku, mimo że do ideału jeszcze sporo brakuje? ;)


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button