Betfan bonus powitalny. Co daje rejestracja?

Firma bukmacherska Betfan to nowy legalny podmiot w Polsce. Co można u niego zyskać za dokonanie rejestracji? Sprawdzamy!

Betfan bonus powitalny. Co daje rejestracja?
Betfan bonus powitalny. Co daje rejestracja?

Bukmacher Betfan jest jedenastym legalnym bukmacherem w naszym kraju. Prawdopodobnie wystartuje jeszcze w roku 2018, a jego działalność będzie skupiać się przede wszystkim na branży internetowej.

Firma Betfan nie planuje w najbliższym czasie stać się bukmacherem stacjonarnym. Niestety, na ten moment niewiele na jej temat wiadomo, co utrudnia informowanie o wszelkiego rodzaju bonusach czy dostępnych promocjach.

W chwili obecnej nie ma informacji, jaki bonus powitalny dostępny będzie w Betfan. Być może dowiemy się tego nieco wcześniej, niż przy premierze strony internetowej, a być może nie. Na ten moment można powiedzieć tylko tyle, że firmą zarządzają osoby znane w branży i mające w niej spore doświadczenie.

Stosunkowo niedawno pojawił się u nas w kraju PZBUK. Gracze sporo spodziewali się po tym podmiocie, ale jego debiut nie odbił się na branży szerokim echem. Pozostaje mieć nadzieję, że w przypadku jedenastego buka w Polsce będzie zupełnie inaczej!

Co może znaleźć się w ofercie Betfan? Prawdopodobnie będzie tam coś więcej, niż tylko obstawianie tradycyjnych dyscyplin sportowych. Gracze mogą liczyć na Wirtualne Sporty, zakłady na e-sport i tym podobne.

A jakie jest wasze zdanie na temat obecnej sytuacji w branży bukmacherskiej w Polsce? Też wydaje wam się, że wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku, mimo że do ideału jeszcze sporo brakuje? 😉


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
01
Tags

Related Articles

Dodaj komentarz

Close
Close