Darmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Legalnie dziejący w Polsce bukmacherzy jak, m.in. STS, BetClic, Fortuna oraz BetFan oferują nowym graczom różnego rodzaju bonusy powitalne, jak chociażby freebet bez wpłaty własnej, bonusy za pierwszą wpłatę oraz zakłady bez ryzyka.

Aktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Aktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Warto jest mieć na uwadze fakt, że powyższe bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem, że użytkownicy wpiszą kody promocyjne! Każdy z legalnych w Polsce bukmacherów posiada jakieś promocje i darmowe bonusy, jedni mają bonusy bez depozytów, inni zakłady bez ryzyka, cashback a jeszcze inni freebety. Zobaczmy aktualne kody u bukmacherów dające dodatkowe korzyści graczom!

BetFan: Bonus do 3000 PLN + zakład bez ryzyka do 100 PLN + gra bez podatku

Legalny bukmacher BetFan oferuje graczom na start darmowe środki równowartości trzech pierwszych wpłaty. Za każdą z nich można otrzymać nawet 1000 PLN w formie środków bonusowych.

Nie można również zapominać, że pierwszy zakład jest objęty Cashbackim, czyli zakładem bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy zagrać kupon, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki. W przypadku natomiast wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera!

Dodatkowo bukmacher Betfan cały czas oferuje graczom grę bez podatku bez żadnych limitów. Wystarczy jedynie zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.45.

Te bonusy będą aktywne, jeśli gracz wpisz kod promocyjny „BETFAN” podczas zakładania konta na stronie www.betfan.pl.

polski bukmacher betfan online bonus
Legalny bukmacher Betfan online darmowy kod promocyjny

Fortuna: freebet 20 PLN + cashback do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Bardzo ciekawy pakiet powitalny graczom oferuje bukmacher Fortuna. Już za dokonanie rejestracji typer może otrzymać freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Poza tym po dokonania pierwszej wpłaty można otrzymać darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez żadnego ryzyka do 115 PLN.

Gracz, który chce skorzysta z promocji powitalnej bukmachera Fortuna musi koniczynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

STS: Freebet 29 PLN i bonus do 1200 PLN

Bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom na start chociażby freebet bez depozytu własnego o wartości 29 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Jednak należy widzieć, że te bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym na stronie www.sts.pl.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button