eFortuna problem z rejestracją. Co może być przyczyną? Poznaj rozwiązania!

Masz problem z rejestracją u bukmachera eFortuna? Jaka może być tego przyczyna? Na łamach naszej strony każdy może dowiedzieć się, jakie są skuteczne rozwiązania najczęstszych kłopotów!

eFortuna problem z rejestracją. Co może być przyczyną? Poznaj rozwiązania!
eFortuna problem z rejestracją. Co może być przyczyną? Poznaj rozwiązania!

Rejestracja w eFortuna. Problem i co teraz?

Czy często występuje u graczy marki eFortuna problem z rejestracją? Nie, ale raz na jakiś czas pewne przypadki się zdarzają i dobrze wiedzieć więcej na ich temat.

Zakładanie konta na stronie www.eFortuna.pl jest darmowe, a przy tym mało skomplikowane. Biorąc pod uwagę, że sam bukmacher jest niezwykle popularny, nic dziwnego, że głośno jest na temat marki. I to nie tylko w kwestii bonusów czy interesujących promocji z nagrodami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Problemy z rejestracją najczęściej wynikają z faktu, że ktoś podał niepoprawne dane w jednej z rubryk. Może to wydawać się niektórym nawet śmieszne, a tymczasem zazwyczaj chodzi o przestawienie cyfr lub liter w danych takich jak numer dowodu czy PESEL.

Dlaczego nie możesz założyć konta w eFortuna?

Jeżeli pod tym względem sprawdziliśmy wszystko, co trzeba i nadal nie wiemy, co może być przyczyną takiego, a nie innego stanu rzeczy, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy zaznaczyliśmy wszystkie niezbędne zgody zamieszczone pod formularzem rejestracyjnym. Niby nic wielkiego, ale ma wpływ na samo zakładanie konta.

Sprawa najważniejsza, eFortuna pozwala każdemu na założenie tylko jednego konta (poczytaj też, czy eFortuna jest legalna!). Jeżeli dawno, dawno się rejestrowałeś, cały czas jesteś w bazie i otwieranie nowego konta nie tylko nie ma sensu, ale też na sto procent się nie uda!

Rejestracja konta online – bukmacher eFortuna

Nie zapominajmy też, że bukmacherzy w naszym kraju działają często na skomplikowanych, zaawansowanych systemach informatycznych. Technologia potrafi sprawiać kłopoty, a to z kolei nie jest zależne od osoby rejestrującej profil.

Jeżeli z niewyjaśnionych przyczyn nie możesz założyć konta, prawdopodobnie winny jest system eFortuna. W takich sytuacjach dobrze jest spróbować za jakiś czas, a gdy to nic nie da – napisać do Biura Obsługi Klienta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 44

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button