Aplikacja mobilna GoBet – jak obstawiać na telefonie?

Każdy szanujący się bukmacher w dzisiejszych czasach swoje usługi świadczy nie tylko drogą Internetową, ale też za pośrednictwem swojej własnej aplikacji mobilnej. Nie inaczej jest z firmą GoBet, która nie tak dawno temu dołączyła do grona podmiotów prowadzących swoją legalną działalność w naszym kraju. Co potrafi jego aplikacja, jak ją zainstalować i co jeszcze warto wiedzieć na jej temat?

gobet aplikacja android
Aplikacja mobilna GoBet – jak obstawiać na telefonie?

Jak zainstalować aplikację mobilną GoBet?

Z instalacją aplikacji bukmachera GoBet problemu nie powinni mieć użytkownicy urządzeń z systemem iOS na pokładzie. W ich przypadku przebiega ona w standardowy sposób. Muszą oni jedynie znaleźć ją w oficjalnym sklepie z aplikacjami, a następnie po prostu skorzystać z opcji instalacji. Nieco pod górkę mają użytkownicy systemu Android – głównie przez to, że Google Play zabranie umieszczania w nim aplikacji powiązanych z hazardem. Tutaj schemat instalacji wygląda następująco:

  1. Pobierz plik z aplikacją mobilną. Możesz to zrobić na stronie internetowej bukmachera www.GoPlusBet.pl – klikając w link lub skanując udostępniany przez niego kod QR.
  2. Zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – jest to kwestia konieczna z punktu widzenia zabezpieczeń. Odpowiednią opcję znajdziesz w ustawieniach swojego telefonu, najczęściej w zakładce Zabezpieczenia. Pamiętaj, że bukmacher jest zaufanym źródłem, a po instalacji jego aplikacji najlepiej jest włączyć blokadę instalacji aplikacji z nieznanych źródeł ponownie. Dla większego bezpieczeństwa.
  3. Zainstaluj aplikację, uruchamiając pobrany wcześniej plik. Znajdziesz go w folderze z pobranymi plikami – jeśli zaś nie zamknąłeś jeszcze powiadomienia informującego o jego pobraniu, możesz stuknąć w nie, by rozpocząć instalację.
  4. Zaloguj się i obstawiaj – to wszystko. Posiadasz już aplikację bukmachera i możesz w pełni korzystać z wszelkich funkcjonalności, jakie udostępnia. Cały proces jest zatem prosty i szybki. Dokładnie taki, jaki prezentują inne firmy bukmacherskie działające w Polsce.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto wiedzieć, że podobny schemat – z konieczności – stosują nawet najlepsi bukmacherzy w Polsce. Jest to w końcu wymuszone przez technikalia i kompletnie od nich niezależnie. Nie możesz więc uważać tego za wadę tego konkretnego operatora.

Funkcjonalności aplikacji mobilnej GoBet

Naturalnym jest, że każda osoba sięgająca po bukmacherską aplikację mobilną oczekuje od niej wielu bonusów bez depozytu, funkcjonalności, które ułatwią jej życie. Nie inaczej jest w przypadku apki GoBet, wobec której Twoje oczekiwania mogą być duże. Bukmacher stara się je zaspokoić, oferując w niej takie funkcjonalności, jak chociażby:

  • błyskawiczne powiadomienia, dzięki którym jesteś w stanie natychmiast dowiedzieć się o zmianie w wyniku obstawionego przez Ciebie meczu czy o nowej promocji bukmacherskiej,
  • możliwość błyskawicznego logowania się przy użyciu odcisku palca – oczywiście jeśli Twoje urządzenie posiada odpowiedni czytnik,
  • dostęp do statystyk, transmisji i wielu innych funkcjonalności ułatwiających codzienne funkcjonowanie w świecie bukmacherskim,
  • błyskawiczne obstawianie, które odbywa się za pośrednictwem zaledwie kilku stuknięć w ekran (podobnie zresztą, jak cała reszta akcji wykonywanych w ramach aplikacji).

Co jeszcze warto wiedzieć o aplikacji mobilnej GoBet?

Można śmiało powiedzieć, że GoBet w kontekście swojej aplikacji nie odstaje znacząco od swojej konkurencji. Tak, jak inni legalni bukmacherzy online, udostępnia ją za darmo w wersjach na wszystkie telefony i tablety. Jest ona mało wymagająca technologicznie. Po jej zainstalowaniu, nie musisz martwić się o aktualizacje – te będą instalowane automatycznie. Apka pozwala nie tylko na korzystanie z usług bukmachera, ale też na założenie konta w jego serwisie internetowym. Pamiętaj, by w jego trakcie wykorzystać w GoBet kod promocyjny i skorzystać z bonusu powitalnego. Sięgając po aplikację nie musisz się martwić, że coś Cię ominie – oferuje ona bowiem wszystko to, co serwis główny bukmachera. Z tym jednak, że w przystosowanej do mniejszych ekranów szacie graficznej oraz z przydatnymi funkcjonalnościami dodatkowymi.

5 / 5. Ocen: 5

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button