Mecze wirtualne w Betfan – alternatywa dla tradycyjnego sportu BEZ PODATKU!

Betfan jako jedyny w Polsce przez cały rok oferuje obstawianie bez podatku tak zwanych wirtualnych meczów. O co w tym wszystkim chodzi, jak skorzystać z tej oferty zakładów?

Mecze wirtualne w Betfan - alternatywa dla tradycyjnego sportu BEZ PODATKU!
Mecze wirtualne w Betfan – alternatywa dla tradycyjnego sportu BEZ PODATKU!

Betfan mecze wirtualne online

Mecze wirtualne w Betfan to swego rodzaju alternatywa dla normalnych wydarzeń sportowych. W tym przypadku obstawiamy rywalizacje komputerowych sportowców, ale cały czas mamy szansę na wygrywanie prawdziwych pieniędzy.

Każdy, kto chce korzystać z oferty na Wirtualne Gry Betfan, musi posiadać darmowe konto typerskie na stronie www.Betfan.pl. Rejestracja zajmuje tylko chwilę, a można wpisać przy niej aktualny kod promocyjny, który brzmi BETFAN.

Wszyscy nowo zarejestrowani typerzy mogą przy rejestracji konta otrzymać do 3000 złotych, a z kodem – ekstra 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Oferta jest limitowana, legalna i bezpieczna!

betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Jakie sporty można obstawiać w Betfan bez podatku?

Wirtualne Mecze w Betfan to nie tylko piłka nożna czy koszykówka. W dziale Gry u tego bukmachera znajdziecie też tenis, wyścigi koni, kolarstwo torowe, a nawet rywalizacje psów! Wszystko do dostępne bez podatku!

Podczas grania w Gry od Betfan wygrywa się 14% więcej, niż na konkurencyjnych stronach. Wszystko dlatego, że bukmacher bierze na siebie płacenie podatku, a graczom daje szansę na wysokie wygrywanie!

Oferta specjalna? Nie, wirtualne mecze dostępne są zawsze!

Obstawianie wirtualnych meczów nie jest żadną ofertą specjalną. To regularnie dostępna funkcja bukmachera Betfan, z której może skorzystać każdy chętny. Co bardzo ważne, kursy na komputerowe spotkania są całkiem wysokie, a sama oferta dostępna jest nawet na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety.

Wirtualne Gry Betfan zbierają bardzo dobre opinie. To najlepiej świadczy o tym, że jest to jeden z tych produktów typerskich, przed którym świetlana przyszłość. Każdy może teraz przekonać się o tym sam, dlaczego tak właśnie jest!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button