Totalbet i bonus bez depozytu. Jak to działa?

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera Totalbet ma prawo do odebrania bonusu bez depozytu w wysokości 25 PLN. Na czym dokładnie polega ta promocja? Sprawdzamy!

Totalbet i bonus bez depozytu. Jak to działa?
Totalbet i bonus bez depozytu. Jak to działa?

Totalbet bonus bez depozytu

Bonusy bez depozytu mają to do siebie, że tylko na pozór są dostępne za darmo. Bukmacherzy bardzo często przygotowują dla swoich graczy ten rodzaj premii, jednak okazuje się, iż warunki obrotu są na tyle trudne do spełnienia, że korzystanie z niektórych ofert po prostu mija się z celem.

W przypadku Totalbet sprawa ma się inaczej. Bukmacher przygotował dla każdego nowego gracza 25 PLN w formie freebetu. Aby odebrać ten bonus, wystarczy zarejestrować się na stronie WWW, a następnie zweryfikować dane!

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus 25 PLN przyznawany jest automatycznie. Bukmacher Totalbet dodatkowo dla nowych graczy przygotował jeszcze standardową premię za pierwszy depozyt, która w tym przypadku może wynieść nawet 500 PLN!

Obrót bonusem w zakładach Totalbet

Jak wygląda kwestia obrotu otrzymanych pieniędzy bonusowych? Tym razem nie trzeba w ogóle o tym pisać, ponieważ zdobyta kwota dzięki freebetowi nie podlega żadnemu obrotowi. Oznacza to po prostu tyle, że od razu po wygraniu jakichś środków, możemy je wypłacić, przeznaczyć na obstawianie albo zrobić to, na co w danym momencie mamy ochotę!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Totalbet radzi sobie na polskim rynku coraz lepiej. Jeżeli takich promocji jak jego bonus bez depozytu będzie coraz więcej, ten trend nie powinien się szybko zmienić!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button